Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Úristen nagyon-nagyon félek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úristen nagyon-nagyon félek! Hogy nyugtathatnám le magamat? :$

Figyelt kérdés

Szóval egy srác randizni hívott. Én 15 vagyok,ő 18.

Még soha nem volt barátom,mégcsak fiú haverom se nagyon,szóval nemigazán szoktam fiúkkal beszélni,ha valaki hozzámszól már attól zavarban vagyok:$

Ésssss nagyon félek:D Tuti hogy tök vörös leszek,meg ott fogok dadogni,vagy jobbesetbe meg se szólalok,és totál hülyének fog nézni.

Hogy nyugtathatnám le magam? Tényleg nagyon félek:SS


2012. okt. 22. 20:22
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Nem kell izgulni, nem fog megenni. Jól fogjátok magatokat érezni, tuti ;)
2012. okt. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Köszi szépen,nagyon aranyosak vagytok:)))

Remélem minden oké lesz,mostmár kezdek egy kicsit lenyugodni:D

2012. okt. 22. 20:52
 13/30 anonim ***** válasza:

Hajrá, hajrá! :)


Mikor lesz amúgy a randi? :)

2012. okt. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Azt még nem beszéltük meg pontosan,majd valamikor a héten:)
2012. okt. 22. 21:02
 15/30 anonim ***** válasza:

Én is pont ilyen helyzetben voltam 5 éve... mintha csak én írtam volna a kérdést :) Annyi volt a különbség, hogy fiúbarátaim voltak már előtte, de hát ez teljesen más szituáció, ezért én is halálosan izgultam.

A buszmegállóban vártam rá, és mivel sokat késett a busza, volt időm lenyugodni... hát mindez addig tartott, amíg meg nem láttam a busz ajtajában. Akkorát fordult velem a világ, hogy azt sem tudtam, hogyan jutottunk el a kerthelyiségig, ahová beültünk :D

Utána minden jött magától. Magamat adtam, és láttam rajta, hogy neki ez tökéletesen megfelel. Egyre jobban ellazultam az este folyamán, hajnalban pedig megkaptam életem első és azóta is legszebbként számon tartott csókját.

Nem azzal szerettem volna hencegni, hogy nekem milyen jó volt, hanem remélem, hogy valamennyire megnyugtat, hogy ilyen szép kimenetele is lehet a dolognak, nem csak dadogás és társai. :)

Sok sikert kívánok, és NYUGALOM! :D Ha van kedved, megírhatnád itt majd a randi után, hogy hogy ment:)

20/L

2012. okt. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Nyugi,nem államvizsgázol csak randira mész!:D Am meg sehogy nem fogod tudni lenyugtatni magad. Az első 10-15 perc után fel fogsz oldódni. :)
2012. okt. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
A félelem természetes dolog, mindenki fél az ismeretlentől, a beégéstől, az elutasítástól stb. De: a legtöbb ilyen problémán túl lehet jutni. Egyszer el kell kezdened a randizást is, a fiúkkal való beszélgetést is, és gyakorolni csak úgy tudod, ha nem zárkózol be, hanem kommunikálsz. Senki nem úgy születik, hogy az első randija tökéletes, mindenkinek meg kell tanulnia bizonyos dolgokat. Szerintem egy idő után biztosan fel fogsz tudni oldódni, elterelődik a figyelmed a görcsölésről, és önmagadat fogod tudni adni. És ha a srác is normális, akkor tudni fogja, hogy azért viselkedsz úgy, ahogy, mert izgulsz, félsz, és meg is fogja érteni a viselkedésedet. Nagyon aranyosak tudnak lenni a "szégyellős" lányok, szerintem ez sokkal jobb, mint ha valaki kihívóan vagy bunkón viselkedik. Sok sikert a randihoz, és ne görcsölj, biztosan menni fog. :)
2012. okt. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Figyelj nem veled fogok a héten találkozni ?:D:D:D

Kezdesz gyanús lenni.

2012. okt. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Szőke vagy ?:D
2012. okt. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

ajjajj:DD

Hát hol laksz?:D

2012. okt. 22. 21:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!