Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyünk? Szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyünk? Szerelmes vagyok a tanáromba és ő is belém! :S

Figyelt kérdés
Tavaly felvettem főiskolára. Az I. félév óta tanított. Nagyon sokat beszélgettünk, persze órák előtt/és óraközi szünetekben, aztán már órák után is. Egyre szimpatikusabbá vált, és nemsokára rájöttem, hogy beleszerettem. Most nyáron többször chateltünk fb-n, találkozgattunk is, szinte minden másnap (mint két barát). Nemrég pedig bevallotta, hogy nagyon vonzódik hozzám, és ha nem lennék a diákja, már rég együtt lennénk, mint egy pár. :/ Ő 36, én 20 éves vagyok.

2012. aug. 27. 19:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
Dugjatok egy jót!
2012. aug. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
*felvettek, bocsi :D
2012. aug. 27. 19:51
 3/15 anonim ***** válasza:
44%
Járjatok össze!Dugjatok párszor és ennyi!Tanárral nem jó egy kapcsolat!
2012. aug. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%

Ha valóban erős köztetek a kötelék, akkor összejöttök, ha már vége a sulinak. Ha mégsem, akkor annyit ért ez a dolog.

De nem is kell megvárni a diplomát, elég, ha már nem tanít.


Amúgy nekem is volt egy szaktársnőm, aki összejött az egyik fiatal tanárunkkal, össze is költöztek. Azóta mondjuk úgy hallom, szakítottak, de részleteket sajna nem ismerek.


Én amúgy nem sokat nézek ki ebből a bimbózó kapcsolatból, túl nagy a korkülönbség. Inkább csak nagyon tiszteled, becsülöd, felnézel rá és azt hiszed, ez már szerelem, könnyen megeshet. Ő pedig élvezi, ha valaki ennyire kifejezi az ilyen jellegű érzéseit és ő is szerelemnek hiszi.


22L

2012. aug. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nem hiszem 22L... olyan jeleket "mutat" tudatalatt, ami elég nyilvánvaló mindenki számára. :/
2012. aug. 27. 20:12
 6/15 anonim ***** válasza:
31%
Az idősebb férfiak nagy játékosok tudnak lenni. Valszeg. nagy nőcsábász lehet, aki a diáklányokra van szakosodva. Az is érdekes, hogy ennyi idős és még egyedül van, nincs családja. Nagy pofára esés lehet a vége. Mellesleg 16 év korkülönbségnek az rengeteg.
2012. aug. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
volt felesége (hallottam sok mindent /rosszat/ a nőről). Nem nagy játékos a srác, inkább érzelmes típus.
2012. aug. 29. 00:06
 8/15 anonim ***** válasza:
68%
Csak nem Ted Mosby a tanárod?
2012. aug. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%

16 év elég sok,de anyira nem súlyos...annyira!

Hát figyelj!Először is azt tudni kéne hogy vvan-e ilyen szabály arra hogy lehet e tanár-diák viszony!Am meg figyelj!Összejöhettek de légy nagyon óvatos! Lehet hogy rossz vége lesz! Ha kiderül hogy vele voltál akkor ribinek fognak hívni!

2012. aug. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
32%
egy tanár? Lol. Hát...annyit tudok tanácsolni hogy ne ess pofára!
2012. aug. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!