Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok a tanáromba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a tanáromba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 hónapja érkezett egy új angol-informatika tanára sulinkba, aki nagyon bejön nekem és beleszerettem:S Nem tudom, hogy hogyan tudnám ezt elmondani neki, vagy esetleg, hogy hogyan közelíthetném meg őt:S Ha esetleg valaki már volt hasonló helyzetben az megoszthatná velem a tapasztalatait, vagy ha valakinek van valami normális ötlete, hogy mihez kezdhetnék most, akkor az írja le nekem. Előre is köszönöm!

Amúgy 23 éves

15/L


2010. jan. 5. 19:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ilyen kérdést csakis egy 15 éves lány tehet fel. Felejtsd el, és keress valaki mást.


Pussz.

16/F

2010. jan. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23 évesen tanár?Hát hova járt az ürge?Zseniképzőbe? Amúgy szerintem lassan adagolva tudathatod vele,hogy mit érzel,pl. apró mosoly,óra után benn maradsz és beszélgetsz vele és ha Ő is vevő rá,talán.....de nem nagy esélyt látok rá. Sorry :(
2010. jan. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én azt mondom felejcsd el. nagy botrány lehet belőle. minél előbb el kell felejtened őt, és nem lenni belé szerelmes.hidd el neked se lenne jó.

keress magadnak pasit az osztályból, vagy máshonnan, de ne a tanárodba legyél szerelmes. sose sülnek jól el az ilyen dolgok

(de én mit meg nem tennék egy 15 éves lányért...)


15/F

2010. jan. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Használd ki, legyél szorgalmas és a kedvenc tanítványa. Komolyabb dolgot ne tervezz.
2010. jan. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
mindenkit megkérek ne eröltesse, mert komoly balyok lehetnek itt.
2010. jan. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ha elmondod neki akkor nagyon kinosan fogod utána érezni magad mikor taliztok órán mert szinte kiröhög szted mit kezd egy 23 éves férfi egy 15 éves kislányal vagy ha aztán nem lesz ciki a helyzet akk se lehet semmi köztetek
2010. jan. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Kérj tőle különórákat, privátban. MOndd meg hogy menjen át hozzátok, vagy te menj oda. Aztán hajrá
2010. jan. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hát..23 :O én a helyedben megpróbálnám :D vagy kérj segítséget, hogy nem tudod mit tegyél mert egész órán zavarba vagy és nem tudsz figyelni..lehet neki is tetszene a dolog, ha nincs barátnője
2010. jan. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, te is és ő is elmenne a suliból ha kiderülne...
2010. jan. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
a 14:40-es igaza van. a csávó még jobban rosszul járna.. én már csak tom.. illetve nem azé mert vele is történt ilyen xD hanem mer nekem is bejön az egyik tanárom és mindig ezzel jönnek a barátnőim meg az apám is. igazuk is van. csak hát.. osztályból? nálunk 6 fiú van és 34-en vagyunk.. o.O de amúgy jóban lenni nem tilos ;)
2010. jan. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!