Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Úristen nagyon-nagyon félek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úristen nagyon-nagyon félek! Hogy nyugtathatnám le magamat? :$

Figyelt kérdés

Szóval egy srác randizni hívott. Én 15 vagyok,ő 18.

Még soha nem volt barátom,mégcsak fiú haverom se nagyon,szóval nemigazán szoktam fiúkkal beszélni,ha valaki hozzámszól már attól zavarban vagyok:$

Ésssss nagyon félek:D Tuti hogy tök vörös leszek,meg ott fogok dadogni,vagy jobbesetbe meg se szólalok,és totál hülyének fog nézni.

Hogy nyugtathatnám le magam? Tényleg nagyon félek:SS


2012. okt. 22. 20:22
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
93%
Ez csak egy randevú.Nem háborúba mész :)Ne izgulj
2012. okt. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
94%
aranyos vagy :D
2012. okt. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
93%

Nem kell izgulni, mert már úgyse tudod nagyon elszúrni.

Ilyenek a fiúk.

2012. okt. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
jóóó tudom,de akkor is,nagyon félek:$:DDD
2012. okt. 22. 20:25
 5/30 A kérdező kommentje:
utolsó,ezt hogy érted?
2012. okt. 22. 20:26
 6/30 anonim ***** válasza:
91%
Nyugi 10 perc után feloldódsz :D
2012. okt. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:
94%
Ez teljesen normális reakció,ha vörös leszel,vagy bakizol.Egyszer el kell kezdened az ismerkedést a férfiakkal,ne félj,legyél önmagad,és ne játszd meg magad,mert akkor elszúrsz mindent szerintem.Sok sikert a randihoz:)Legyél csinos,és aranyos,nem kell ahhoz sokat beszélned,ez még kiváncsibbá teszi a pasit,és mosolyogj,ha van humorod az biztos siker lesz.Sok sikert:)
2012. okt. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Mázlista a srác, nagyon aranyos vagy:)

Nekem eddig csak flegma pics.. jutottak, akik elvárták hogy rájuk költsem a gatyámat is. De jó lettél volna mellém.

2012. okt. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

:)


Ezen túl kell esni, szinte mindenki hasonlóan parázik az első randi előtt. Szerintem próbáld meg ne úgy felfogni, hogy ez egy randi, és nem tudod mit kell csinálni, hanem úgy, hogy csak találkozol egy kedves sráccal akivel dumálsz egy jót. A többi meg majd alakul. Valószínűleg úgyis a fiú fogja irányítani a beszélgetés menetét, az elején ha izgulsz, csak válaszolgass a kérdéseire, később majd egyre jobban feloldódsz és kevésbé fogsz félni.


Azt tudom még tanácsolni, hogy ne készüld "túl" magad, ne rakj magadra a szokásosnál több sminket (a fiúnak már így is tetszel, hiszen ezért hívott el randizni), és ne a legkihívóbb ruhádat vedd fel. Legyél csinos, de ne feltűnő, menj el szépen a randira, és próbálj meg minél természetesebben viselkedni - ha kérdez, te válaszolsz, ha rádmosolyog, visszamosolyogsz...


Sok sikert, remélem, minden jól megy, és legközelebb már nyugodtan mész a randira! :)

2012. okt. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is akarok egy ilyen kis cukiságot! *-*
2012. okt. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!