Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » úristen nagyon boldog vagyok?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

úristen nagyon boldog vagyok?! Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy srác akibe teljesen belezúgtam. (már kb fél éve) és pénteken fogok vele találkozni aminek nagyon-nagyon örülök..:) szerintetek mit vegyek fel? (inkább lányok válaszoljanak már.. de fiúk is válaszolhatnak)
2012. okt. 7. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:

úristen, ez csodálatos :)

olyan ruhát, amit szeretsz, amiben jól érzed magad, nem ezen fog múlni

2012. okt. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

úristen, ez fantasztikus!

szerintem valami szexit, pl fehér csizma, nem ilyen ribis persze, csak valami szexy, meg egy kék póló amiben jól látszik a melled. És egy fehér szoknya.

2012. okt. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valami csinos,szexi,de ne túl kihívó.Pl.kék,feszülős póló,farmer..
2012. okt. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én azt a szabályt szoktam betartani, hogy találd meg az arany középutat. pl. ha felveszek egy kivágott, dekoltált felsőt, akkor ne válassz hozzá miniszoknyát, mert akkor nagyon ribis leszel. igazából ha a pasinak bejösz akkor bármiben befogsu jönni neki, a legfontosabb, hogy te érezd jól magad :)amúgy meg gratulálok, ez nagyon csodálatos dolog:D
2012. okt. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ne feketét vagy szürkét. Én ha lány lennék kéket vagy zöldet vennék fel, attól függ melyik állna jól
2012. okt. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!