Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az előbb teszteltem egy...

Az előbb teszteltem egy nagyon erős pozit! Hihetek ennek? De a nemvártnak csak hétfőn kellene nem megjönnie. De annyira erősen ott van a másik csík. Úristen annyira boldog lennék ha igaz lenne! Lehetséges ez, tényleg?

Figyelt kérdés
2008. okt. 9. 08:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg ha két csík van akkor valóban babás vagy! Nekem mondjuk anno menszi előtt 3 nappal mutatott pozitívat a teszt!! Ha lehet azért inkább még ne nagyon éld bele magad mert hétfő még messze van, de pozitív irányba ritkán téved a teszt!!!!
2008. okt. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ,hogy milyen tesztet használtál...

De szerintem már örülhetsz!

2008. okt. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
25ös erősségűt. Én külföldön élek ugyhogy a teszt neve nem biztos hogy fog mondani valamit. Eddig még ezen a teszten soha nem volt pozitív eredményem!! Rögtön az tünt fel hogy milyen erős a második csík. A párom pár napja mondogatta hogy biztos terhes vagyok, mert ő érzi.
2008. okt. 9. 09:13
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges, hiszen nem biztos, hogy félidőben fogant a baba. Nekem pl. a menszi előtt 1 héttel, du. lett +. Már akkor sejtettem, hogy előbbi a baba valamivel. Azóta minden UH igazol. Jelenleg a 38. hetemet töltöm.

Ja és gratula, remélem minden rendben lesz.

2008. okt. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Még az is lehet, hogy régebben fogant meg. De ha erős, akkor nem tévedhet :) Gratulálok!!
2008. okt. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jaj annyir annyira köszönöm, most nagyon sok erőt adtatok. Éreztem én a babát, egyszerűen csak tudtam hogy ott van, csak még magamnak se mertem beismerni mert féltem hogy megint csalódnom kell!!!!! Aztán csak ugy gondoltam hogy megpróbálom ma a tesztet és amikor megláttam a nagyon erős +-t akkor elsírtam magam!!!
2008. okt. 9. 10:16
 7/11 A kérdező kommentje:
Ja és nagyon gratulálok mindenkinek!!!
2008. okt. 9. 10:17
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem reménykedhetsz. Én is ekkortájt csináltam tesztet, pozitív lett, de azért a biztonság kedvéért a kimaradás után 1 héttel csináltam még egyet. Az én párom is megérezte, mikor terhes lettem, na nem ilyen korán.Sajnos volt közben egy vetélésem is 6 hetesen. Azt mondta a férjem, az akkori terhességemkor nem érzett semmit, csak ürességet, közönyt, csak nem merte nekem mondani. Akkor mégis van valami a dologban nem?
2008. okt. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát szerintem is van benne valami! :)) El se tudom mondani mennire boldog vagyok! Még soha életemben nem éreztem ilyen gyönyörű boldogságot.
2008. okt. 9. 11:31
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia ! nekem mensi elott 5nappal mar pozitiv volt a tesztem...most 38dik hetesek vagyunk...

SZeretnek szivbol gratulalni,ez bizony baba:):)

2008. okt. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!