Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondják azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt, hogy diszkóban boldog boldogtalan pasi képes összeszedni partyribit?

Figyelt kérdés
Ezt nem így látom. Elég gázul nézek ki, pedig járok edzeni, nem is öltözködöm iszonyatosan. Mégis ezek a partyribik nem hajlandóak szóba állni velem, mindig kapom a kosarat. Szerintem nekik még fontosabb a külső meg a pénz, mint az átlag lányoknak. Hiába tolja itt mindenki azt, hogy mindenkivel összefekszenek, én azt látom, hogy csak a diszkós gazdag szépfiúkkal hajlanóak elmenni egyéjszakásra, vagy hosszabb párkapcsolatra.
2012. febr. 22. 13:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem kellően ittas lányokhoz mész akkor oda. Diszkóban TÉNYLEG bárki tud nőzni akinek van bátorsága odamenni minden második lányhoz. A nagy számok törvénye alapján előbb-utóbb az egyik bevállal.
2012. febr. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pontosan, ez egy hatalmas tévedés, hogy ott akárki képes becsajozni. pont, hogy ott a legnehezebb.
2012. febr. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

rájuk nézni sem érdemes :D annak a híve vagyok hogy pár haverral leülünk valami kellemes helyre és ott max stiröljük a csajokat ha nincs kedvünk akkor meg beszélgetünk dumálgatunk

nincs nekem kedvem hogy kerülgessem a sok nyámnyila majmot a discoban :) meg lássam hogy a 2kiló sminkel kipingált ringyok össze vissza hányják elöttem az utcát inkább akkor házibuli közeli haverokkal ...

2012. febr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
7%
minden buliban rámmászik 5-6 csaj, úgyhogy ez igaz!
2012. febr. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem nagyon lehet ha gázul nézel ki. én rengeteget csajoztam már dizsiben, nem igazán voltak jelentős sikereim. a dumám világbajnok, nagyon jó humorom van, a pofám kommersz-átlagos. testem : jó. tehát a pofa a gyenge pontom. ennyi elég is hogy ne legyek versenyképes. Nem nedvesedik tőle a bugyi. ennyi.
2012. febr. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

előző vagyok

4 évembe került mire találtam magamnak barátnőt. körülbelül 1000 lánynál próbálkoztam be 4 év alatt.

2012. febr. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

még mindig az előző vagyok :D


volt olyan elborult estém hogy leszólítottam 30 lányt összesen. golden rule #1: legyél józan, nézz a szemébe mikor hozzábeszélsz. a többi meg úgyis jön, ha tetszel neki.

2012. febr. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Diavolino44 ***** válasza:

off: Ha 1000 csajnal probalkoztal be s osszesen 1 jott be, akkor ami onertekelest leirtal nem mutatja a valosagot!

Nekem se dumam, se penzem, tulsagosan jokepu sem vagyok megis mindig volt csajom!!


Szerintem a diszkoban csak a boldog pasik talalnak csajt a boldogtalanok nem. Ha ugy mesz le, hogy azon stresszelsz egyedul vagy, es mar kellene valaki, akkor baromi kicsi ra az eselye hogy beakad valaki. A nok megerzik valahogy ezt!

2012. febr. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"a többi meg úgyis jön, ha tetszel neki."


Ez a lényeg, ha tetszel neki, akkor szinte mindegy mit csinálsz, sikerülni fog, ha nem, akkor bármit próbálhatsz, nem fog sikerülni.

2012. febr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

előző vagyok

4 évembe került mire találtam magamnak barátnőt. körülbelül 1000 lánynál próbálkoztam be 4 év alatt.

................................


Nem Alekosz vagy véletlenül?

2012. febr. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!