Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez mit jelent? Miért mondta ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? Miért mondta ezt?

Figyelt kérdés
Van egy pasi,azt mondta,h rosszkedvűnek,és kedvetlennek lát mostanában. Há tényleg nem vagyok feldobva túlságosan,de hogyhogy ezt mondta, miért, talán zavarja,(vagy ennyire látszik rajtam)? Ez jelent valamit,h foglalkozik velem,vagy hülyeség? Amúgy haverok vagyunk,egy osztályba járunk 16/L

2012. febr. 20. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
egyszerűen csak megjegyezte, hogy manapság búval b@szott vagy. ennyi az egész. talán megszokta, hogy vidámabb szoktál lenni
2012. febr. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ne kombinálj
2012. febr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Há' aztat aztán én nem tudhatom.. megyek vissza kapálni.
2012. febr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vagy haverok vagytok, és CSAK megjegyezte, hogy mostanában szomi vagy....

Esetleg tetszel neki, de nem tudja hogyan is mondja el neked...


Próbálj meg flörtölni vele (de ne túll feltünően) ha benne van, tetszel neki, ha nincs, haverok vagytok!


Segítettem?? :D

2012. febr. 21. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jah köszönöm!
2012. febr. 21. 04:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!