Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek mien pasi jön be?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mien pasi jön be?

Figyelt kérdés
15 čv körüli lányokra gondolok čs mien szerelčsben viselkedčssel jön be vki.
2012. febr. 21. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan aki tud helyesen írni.
2012. febr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
El se lehet olvasni a kérdést.
2012. febr. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"mien szerelčsben viselkedčssel jön be vki"


ha meg akarja szerelni a vízcsapot, akkor bejöhet.

2012. febr. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bieber vagy Sp.
2012. febr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mi van lenyeltél egy szlovák szótárat?
2012. febr. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A helyesírástól eltekintve, az a akit beengedek az ajtón xDDD

Na de komolyan. A hosszabb haj nálam álltalában elvárás, a jó megjelenés, és belső kisugárás. Szép testtartás, ápolt külső, jó stílussal fűszerezve, az csoda! Magasságra nagyobb mint én, évre 1-2 évvel idősebb. A kockahas az ámulatos, de ha valakinek van pocija azt is szeretem, de csak ha jól áll neki! Ha egy pasi bűzlik az undorító számomra. Belülről minden jó!:P Olvadozok, ha egy kékszemu srác rámkacsint.::D A művészlelkek, vagy a deszkásom, bicósok, az én kategóriám, bennük önmagamra találok. Erről ennyit:D Ha ismersz ilyen valakit, szólj!!!

2012. febr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az előző válaszoló vagyok, 14L:P
2012. febr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jó bocs a helyesírásčrt akkor a kčrdčs črthetően:Milyen ruhában,viselkedčssel járnátok(randiznátok) egy fiúval?ha mčg mindig nem črthő vegyčl föl szinkrontolmácsot.
2012. febr. 25. 09:04
 9/9 A kérdező kommentje:
jah psp-ről neteztem ezért ilyen hülye betűket írt. most nézem gépről mit is írt.
2012. ápr. 5. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!