Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek bejön az ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejön az ha egy pasi festi a haját (feketére)?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:
csak, ha zöld vagy kék a szeme
2012. febr. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem a fekete haj a gyengém és a kék szem. :$ :D
2012. febr. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
fúúúúúúúúúúj
2012. febr. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, bejön nekik. Nekem volt egyszer, hogy befestettem és szerintem nagyon ocsmányul néztem ki, de a nők tapadtak rám.
2012. febr. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Attól függ a fekete melyik árnyalatára?Valamelyik árnyalata olyan paróka hatást kelt de van olyan is amiről nem lehet megmondani hogy festve van.AZ utóbbival nincs baj.A nagybátyám 57 éves , erősen őszül és ő is festi a haját , igaz nem feketére de festi , direkt férfiaknak kifejlesztett hajfestékkel.
2012. febr. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sztem aki festi a haját, az inkább a fiúknak akar tetszeni.
2012. febr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lol. Ne kavarodjunk már. Mi a f.sznak festené egy férfi a haját? A következő a vasaló lesz.. végül besérülsz és te is emós kis **** leszel. Hajrá.
2012. febr. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, és sokszor festem a hajam, általában zöldre kékre vagy fehérre, nem tudom hogy mit kell ezen kiakadni.
2012. febr. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltok hogy egy férfi azért is festheti a haját mert őszül?Sok férfit ismerek aki emiatt festi a haját.Meg vannak akik korán őszülnek , senki nem szeretne 30 évesen 40-nek kinézni.Miért lenne gáz ha egy pasi festi a haját?
2012. febr. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem különösen bejön,főleg ha félhosszú haja van.. awhh ♥___♥
2012. aug. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!