Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedves fiúk Ti mit reagálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves fiúk Ti mit reagálnátok?

Figyelt kérdés
Tehát kérdésem a következő. Tegyük fel, hogy Ti nem mernétek lépni egy lány irányába és ha ő kezdeményezne nagyon meglepődnétek? Illetve nem is a meglepettségen van a hangsúly, hanem azon,hogy ha a LÁNY KEZDEMÉNYEZ úgy is kialakulhat valami a dologból? Az a baj, hogy a kiszemeltem nem egyszerű eset, eléggé visszahúzódó (legalább is, ami a nőket illeti, mert haveri körökben állandóan pörög). Olyan minden mindegy alapon él, a párkapcsolatok terén. Vagyis kívülről ez jön le. Ezért gondolkoztam azon, hogy megpróbálok én nyitni felé. Szerintetek? Hogyan kéne, mit?

2012. jan. 31. 09:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát tudod,én is sokat pörgök,és gyakorlatilag nem is nagyon van időm a csajozásra, én örülnék neki,ha kezdeményezne egy lány, mármint ha tetszene,akkor nyitott lennék vele bármire,ha meg nem tetszene,akkor egyszerűen lekoptatnám.
2012. jan. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azt reagálom, h túl sokat kérdezel egyszerre. :D Egyébként nekem tetszene, ha egy lány kezdeményezne, nem ellenkeznék, max ha nem jön be az a lány. Egyebet nem tudok. :D
2012. jan. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mintha felkínálkoznál. Ezt egy fiú rögtön ki is használja. Szexet mindenképpen remélhetsz, kapcsolat meg ki tudja lesz-e belőle.
2012. jan. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%

Semmi gond nincs azzal, ha a lány kezdeményez, természetesen abból is kialakulhat bármi -szerintem.

Az is lehet, hogy rólad álmodozik, csak nem mer kezdeményezni. Úgyhogy nosza!

2012. jan. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 aszomszedneni ***** válasza:
0%
kívülről befelé !
2012. jan. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
12%

Én nagyon is szeretek udvaroltatni magamnak a lányokkal és elég normális kapcsolatok szoktak kijönni belőle.


25F

2012. jan. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
12%
ha tetszenél lépnék utána én. a legtöbb esetben szerintem egy nőtől elég az ha valamilyen formában kimutatja az érdeklődését a férfi iránt. ha már tudom, hogy nem csak félreértettem akkor a lépés is mindjárt sokkal könnyebb.
2012. jan. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van, hogy jobb, ha a lány kezdeményez, sok fiú fél "szerelmet vallani" vagy bevallani , ha tetszel neki, de az is lehet ,hogy nem szeretne még párkapcsolatot, esetleg elképzelhető, hogy az illető sejt valamit, de te nem jössz be neki. Végső esetben az is lehetséges, hogy nem szereti a lányokat! :) Próbálkozz, ha nem teszel semmit az a legrosszabb, mert éjjel nappal ezen jár majd az agyad. Hidd el jobb ha előbb csalódsz, mintha még tovább várnál és reménykednél. De ki tudja, akármi lehet belőle! ;)
2012. jan. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem zavarna, meg se lepne. 21.századba élünk, és nem a kőkorszakban. (Bár ez nem mondható el mindenkiről)


Amúgy meg próba cseresznye. Lehet nem veszi a lapot, és lepattint.

2012. jan. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
az a vicc, hogy az egyik lánybarátja közölte velem, hogy nagyon is bejövök neki. Én megkérdeztem, hogy akkor meg mért nem tesz az ügy érdekében? Mire azt a választ kaptam, hogy szereti tenni a fejét... :D tehát egy picit fura.
2012. febr. 1. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!