Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet ebből? Érdekes pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ebből? Érdekes pasi?

Figyelt kérdés
tetszik egy fiú. szoktunk beszélgetni,mert együtt megyünk haza a héven, azon kívül nem szoktunk,de ott viszont jól elbeszélgetünk, suliba meg köszön nekem ha szembe jövök vele, elég csapongó életet él, és én mondtam neki,h nekem ez nem jön be, és azóta mintha meg akarna változni, lehet,h az én kedvemért teszi?

2012. febr. 20. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tetszel neki.
2012. febr. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de ő úgy mondja,h maga miatt akar megváltozni, direkt így állítja be, meg úgy összességében is elég önzőnek mutatja magát,pedig szerintem nem az.
2012. febr. 20. 19:44
 3/4 vnas00000 ***** válasza:
örülj neki..
2012. febr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De most ezzel mit akarsz mondani? Megerősítést szertnél kapni tőlünk?

Figyelj: Valakit megváltoztatni, ha ő nem szeretné igazánn, nem lehet!

Talán megváltozik egy kis időre, de gondolj bele mi lessz később: Az a minimum, hogy téged fog mindenért hibáztatni!!!!

2012. febr. 21. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!