Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meghalok annyira boldog vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghalok annyira boldog vagyok?

Figyelt kérdés
RÁÍRTAM A LÁNYRA AKI TETSZIK ÉS VISSZAÍRT ÉS ANNYIRA BOLDOG VAGYOK, HOGY BELEHALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK!!!!!!!! Ez normális?
2012. okt. 3. 00:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

de jó neked :D

nem,nem normális,de ne törődj vele :D majd ha összejöttök,és lesz 1 normális,boldog kapcsolatotok,akkor halj meg a boldogságtól szerintem :D

2012. okt. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De azért örülök ennyire mert én is lány vagyok éséséséésés láttam nála, hogy érdeklődés: férfiak és nők és most teljesen kész vagyok!!!!!
2012. okt. 3. 00:38
 3/15 anonim ***** válasza:
Oszinten orulok, hogy boldog vagy. Irjatok privit ha mar felkeszultetek egy 3asra:)
2012. okt. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Haha. Rajta biztos nem fogok osztozni! (Ha egyáltalán az enyém lesz..)
2012. okt. 3. 00:57
 5/15 anonim ***** válasza:
ez azután igazán gyakori kérdés. amúgy meg: kit érdekel?
2012. okt. 3. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
én nem vagyok lány, de én is örülnék neki, ha rá mernék írni azokra akik tetszenek :D
2012. okt. 3. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ú dejóneked.
2012. okt. 3. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, el fog múlni! :)

De mi akkor is itt leszünk.

2012. okt. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Te most megkérdezted tőlünk azt, hogy meghalsz-e a boldogságtól. Honnan tudnánk?


Nem kell minden mondat végére kérdőjel, te atka.

2012. okt. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Jaaaaj és beszélgettünk! Nagyon jó volt de végig izgultam ám! Tökre féltem, hogy valami rosszat írok vagy akármi. Hétfőn talizunk suliba és azt mondta, hogy segíteni fog. :$ Egyem meg :$:$:$
2012. okt. 3. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!