Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tegyem jóvá? Meghalok érte

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asdasd07 kérdése:

Hogyan tegyem jóvá? Meghalok érte

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe nagyon szerelmes vagyok... Smároltunk talikon meg monden, de nagyon nyomultam rá és lekoptatott :(( valaki segítsen hogyan tegyem jóvá vagy hogyan szerezzem vissza :'/ meghalok nélküle :(
2012. febr. 5. 12:01
 1/2 anonim ***** válasza:

nem hinném hogy túl fontos lettél volna neki, én ha nagyon nyomult egy srác, megmondtam neki hogy ez megfolyt.ha nem tudott rajta változtatni akkor dobtam. de megadtam neki az esélyt hogy visszavegyen magábol.

szerintem probálj meg vele beszélni erröl. de ha hallani sem akar rolad akkor sajnos bukta...de nem hinném hogy csak ezen mult ha nem hajlando majd beszélni veled.

2012. febr. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
beszélni beszél velem.. probáltam vele ezt megbeszélni lehet hogy nem örökre ástam el magam nála.. remélem hogy nem köszönöm a választ :)
2012. febr. 5. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!