Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogyan tegyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogyan tegyem?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik, nagyon sok mindenben megegyezik az érdeklődésünk, de a baráti köre és úgy ahogyan éli az életét, az nagyon nem az én világom. Szerintem szép lelke van, de ezt elfedi egy durva stílus, ami nem tudom, hogy a valódi arca-e? Ezért, nem tudom, hogyan közeledjek felé, hogy adjam egy ilyen furcsa lánynak a tudtára, hogy tetszik? Ez az én dilemmám, ha tudtok adni valami tanácsot annak örülnék... amúgy 22F ő 18L (itt megjegyezném nem szokott probléma lenni a lányokkal való ismerkedés, de most nagyon megtorpantam)
2011. okt. 7. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Mond neki hogy olcsón szerzed a vazelint.
2011. okt. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem értelmes kérdést raktam fel, aki hasonló hülyeséget akar válaszolni, az menjen verjen f@szt, mert tuti semmi dolga nem volt még csajokkal, ezért biztos nem tapasztalt ilyen téren, köszi előre is....
2011. okt. 7. 21:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Figyu kishaver.

Ha továbbra is ekkora lesz a pofád akkor holnap már szívószállal fogod enni a mákos bejglit.

2011. okt. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem a te fajtád miatt nem lehet itt normális kérdést feltenni, mondom menjél és verd a brét, vagy nyeld az neked lehet jobban esne és ha valaki esetleg idetéved és van valami normális ötlete megköszönném....
2011. okt. 7. 21:33
 5/5 rasztarobi válasza:
tuti, hogy egy rocker csajról van szó sztem, úgyhogy jobb, ha egy kicsit belelátsz te is az érzelmi világába és megpróbálod megérteni, ha egy kicsit is érteni akarod
2011. okt. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!