Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova tegyem a kezem? :D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tegyem a kezem? :D

Figyelt kérdés

Suliban mikor csajokkal beszélgettek ti hova rakjátok a kezeteket?

Engem zavar ha csak úgy lóg, olyan esetlennek tűnök :)


2011. aug. 29. 10:42
 1/9 kalingu ***** válasza:
48%
Imitálj maszturbálást. Azzal biztosan plussz pontokat szerzel a lányoknál :)
2011. aug. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Ezzel én is így vagyok :) Támaszd a falat a feje fölött, ezzel ha rá is hajolsz, még jobban fog tetszeni neki, mivel önbizalmat sugall :)

De karba is teheted, vagy zsebre... elvégre nem valami sznob tanárral beszélgetsz


Sikereket!

2011. aug. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ha csak barátról van szó akkor inkább csak zsebre tedd :D ha már közelebbi viszonyban vagytok akkor próbálkozz a fallal is :D és ha meg a barátnőd akkor át is ölelheted hátulról :)
2011. aug. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 BlackSword ***** válasza:
100%
Zsebre semmi szín alatt ne tedd... Az elég nagy bunkóság...
2011. aug. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ha zsebre tesdzed a kezed,akk a hüvelykujjad ne legyen ki,mert nemtom...:D nekem olyan kiabrandito
2011. aug. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a suliban, ha lányokkal beszélgetek a vállammal támasztom a falat. Mellegleg, amíg baráti kapcsolatban vagyok, nekem mindegy, hogy fiú, vagy lány ugyanúgy viselkedem vele, persze a fiúkkal azért lazábban beszélek, nem válogatom meg annyira a szavaimat, mint a lányokkal.
2011. aug. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én általában úgy sétálok a suliban h betámasztom az egyik kezem a keresztben hordott válltáskám pántja és a mellkasom közé és ha leállok beszélgetni akkor a másikkal gesztikulálok vagy azzal meg megfogom a pántot. régen amikor hátzsákom volt akkor az alját fogtam a hátam mögött mind két kezemmel, azt ku**a lazának képzeltem, de utólag rágondolva inkább nagypapás lehetett :D
2011. aug. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
utolso : :,DD
2011. aug. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
bármit csak ne azt hogy a hüvejkujjad van benn a zsebedbe a többi meg kinn az olyan nyomorékság , am az ölelést nagyon szereti a lányok 89%-a úgyhogy jah
2011. szept. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!