Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy ismerkedjek meg vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjek meg vele? (FŐLEG LÁNYOK TANÁCSÁT VÁROM)

Figyelt kérdés

Van egy lány aki majdnem mindennap ott van a buszmegállón,nekem bejön,hallottam beszélni normálisnak tűnik.Nem szoktunk köszönni,csak látásból ismerjük egymást,gondoltam bejelölöm facen,de nem írok neki semmit,hanem majd ha legközelebb látom köszönök neki,esetleg megszólítom,de nem tudom hogyan,milyen okból.Gáz lenne ha csak úgy simán bejelölném,és legközelebb már köszönnék neki..?

Köszi előre is.



2012. okt. 14. 11:08
1 2
 11/15 wwe aj válasza:
Ez sem rossz, és még mikor jön a busz? Nem késik?
2012. okt. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Hogyan tudnád bejelölni, ha nem is ismered? Honnan tudod a nevét? Van közös ismerősötök? Egyébként szerintem simán írhatsz is neki egy üzenetet, hogy gyakran utaztok egy buszon, és szívesen megismerkednél vele közelebbről is.
2012. okt. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én továbbra sem támogatom a Facebookos ismerkedést. Az nem társkereső oldal. És ha vissza sem jelöl, mert nem ismer?

Nagyon kellemetlen az ilyen.


Megírtad már tegnap, hogy saját bevallásod szerint magas, helyes gyerek vagy, ami nagyon jó, mert van önbizalmad, és ez sugárzik. Menj oda bátran!

2012. okt. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Jó meglesz holnap oda megyek hozzá,de eddig csak 1 lányt szólítottam le,de akkor hülyeségeket beszéltem de végén normális lettem.Az hogy megkérdezem mennyi az idő,és hogy mikor jön a busz,az biztos nem fogom,1. van órám,2. telóról is le lehet olvasni,3.2 hónapja ezzel megyek biztos hülyének nézne :D

Holnap megpróbálom.Kösz mindenkinek,majd írok mi volt.

2012. okt. 14. 13:10
 15/15 wwe aj válasza:
Pl. Amikor odaérsz mellé álsz és mondod hogy: Jaj!Azt hittem lekésem a buszt. Ha rádnéz nyerö vagy és már be is mutatkozol! Lehet hogy megfordult a világ de a csajok még mindig szeretik az udvarlást. Sok sikert!
2012. okt. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!