Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy ismerkedjek meg vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjek meg vele? (FŐLEG LÁNYOK TANÁCSÁT VÁROM)

Figyelt kérdés

Van egy lány aki majdnem mindennap ott van a buszmegállón,nekem bejön,hallottam beszélni normálisnak tűnik.Nem szoktunk köszönni,csak látásból ismerjük egymást,gondoltam bejelölöm facen,de nem írok neki semmit,hanem majd ha legközelebb látom köszönök neki,esetleg megszólítom,de nem tudom hogyan,milyen okból.Gáz lenne ha csak úgy simán bejelölném,és legközelebb már köszönnék neki..?

Köszi előre is.



2012. okt. 14. 11:08
1 2
 1/15 cashy22 ***** válasza:
A face nem erre való szerintem lépj oda hozzá és szólítsd meg nem kell túl bonyolítanod sztem.
2012. okt. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Tudom de mások is vannak ott és gáz lenne ha előttük megszólítanám.. :(
2012. okt. 14. 11:13
 3/15 anonim ***** válasza:

írj neki facen:)

jó az.

2012. okt. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

rám is szoktak így írni.

Semmi nincs ebben :)

2012. okt. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Miért lenne gáz? sztem ez nem gáz egy kicsit sem! Ha tetszik neked, tessék vele beszélgetni! :)
2012. okt. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A.Romanov ***** válasza:
Nem kell törődni az ilyesmivel :D Ha épp nem vele vannak csak ott vannak, nyugodtan szólítsd meg. Szerintem.
2012. okt. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Szóval csak nyugodtan jelöljem be?legalább látni fogja hogy érdeklem :)

És hogy szólítsam meg,gáz lenne ha azt mondom h : Szia xy-nak hívnak nem?Remélem nem baj hogy bejelöltelek,gyakran járunk egy busszal,gondoltam megismerkedhetnénk egymást?

2012. okt. 14. 11:34
 8/15 anonim ***** válasza:
Én is pont így akarom csinálni! Tegnap láttam egy nagyon aranyos lányt, és lakik a városban, ahol én is. Megtudtam a nevét, és bejelöltem fb-n. Ha visszajelöl én ráírok. :)
2012. okt. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 wwe aj válasza:
Szerintem tuti az ha rmegdicséred! Pl. De frankó a cipöd v. Jó illat van csak nem a te parfümöd? V. Jó a hajszined . Mindegy hogy mit dicsérsz az tetszeni fog neki és már szóba is elegyettek. Aztán jön a mindennapi köszönés és néhány szó majd egyre közelebb kerültök.
2012. okt. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
szia meg tudnád mondani,mennyi az idő? és ezzel már ki is lehet alakítani egy beszélgetést
2012. okt. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!