Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy ismerkedjek meg számomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjek meg számomra egy látásból ismert lánnyal?

Figyelt kérdés
Gyakran látom reggel a buszon,de hogy szólítsam meg?:(
2012. okt. 13. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Leülsz mellé, beszélgettek, mobilszámcsere és woálá.
2012. okt. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha alkalmad adódik, ülj le mellé, aztán kezdj valami általános témáról beszélgetni, hogy merre megy, hogy mindig késik a busz, meleg van, hideg van, bármi.

Csak figyelj előtte, hogy érdekled-e, rád nézeget-e néha, mert ha teljesen elzárkózottan viselkedik (olvas, zenét hallgat), akkor nem fogja értékelni a közeledésedet.

2012. okt. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket! Jöhetnek még tippek.

Hát egyszer láttam hogy nézett,oda néztem de úgy csinált mint hogy ha valami mást nézett volna nem tudom..

Nem szokott olvasni,vagy zenét hallgatni ahogy én sem.Főleg reggel 6kor sötétben :D

2012. okt. 13. 11:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Hol laksz, hányas busz?:D
2012. okt. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
kajak hol laksz?:D:D
2012. okt. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Baranya megye többet nem mondok.De már sikerült.Megismertem :)
2012. okt. 23. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!