Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Csak akkor vártok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Csak akkor vártok és "nyomultok" egy csajra ennyit, ha tényleg fontos nektek?

Figyelt kérdés

Van egy srác,akit kb 2 hónapja ismertem meg. Egy közös ismerőssel voltam,mikor összefutottunk,és beszélgettünk kicsit. Hazament és megjelölt facebookon,pedig a vezetéknevemet nem is mondta neki ismerősöm sem,meg én sem. Na de térjünk a lényegre: beszélgettünk cseten és elhívott talizni. Pedig látta,h van pasim mert közös kép van kinn profilképnek,és be van jelölve h kapcsolatban vagyok vele. Gondoltam akkor csak barátkozni akar,jól jöhet egy új barát,a régiek úgyis hanyagolnak. Aztán találkozgattunk. Most már úgy érzem,talán bejövök neki. Eddig szinte mindig ő kezdeményezte,h talizzunk és ő írt rám szinte mindig facen,ő hívott telón. Utolsó talink végén összekaptunk kicsit,és otthagytam egy sima sziával (amúgy puszival,mosollyal szoktunk elköszönni). Ezért ő megharagudott,rám írt,hogy mi volt ez,elmondtam h megbántott,de nem érezte úgy,h jogosan sértődtem meg és hagytam csak úgy ott,ezért megint összekaptunk,és nem beszéltünk kb 2 hétig. Én már nagyon hiányoltam,de ma végre rám írt facen ezzel a szöveggel: "most akkor leráztál?:D". Mondtam hogy nem. Ezután már rendesen beszélgettünk,de talira nem hívott el. Az érdekelne igazából,hogy ha nem lennék neki fontos,akkor nem írt volna rám,hisz ott hagytam mint a sz*rt:D ráadásul sok barátja van(csajok is),szóval nem lenne rám szükssége...főleg hogy csak 1-2 hónapja ismer. Vélemény?

20/L


2012. okt. 12. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképp fontos vagy neki, valószínűleg párkapcsolati szinten is.
2012. okt. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mi a szarnak agyalsz itt rajta,ha egyszer barátod van...-.-"
2012. okt. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!