Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívjam? Fontos!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjam? Fontos!

Figyelt kérdés
A barátommal 1hete jöttünk össze. és eddig mindig a kereszt nevén szólítottuk egymást. Most viszont elkezdett cicámnak,kicsimnek,szívemnek szólítani.Azt mondta én is találjak ki valamit Neki. Na de mit??????? Lányok a pasitokat hogy szoktátok hívni? És fiuk mit szerettek hallani?Hogy hívhatnám? Tippek? 17/L

2012. okt. 2. 10:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan van, ami kizárólag rám illik, de életemnek, szerelmemnek is szokott hívni általában. Nem szükséges ez, a keresztnevemmel is megvagyok elégedve. :)
2012. okt. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
na ne már nem tudtok ki találni semmi ilyesmit?anyukád nem szokott úgy szólitani, hogy édesem vagy ilyesmi vagy apukád anyukádnak drágám.lehet hívni szerelmemnek mindennek...én szeretem ha barátnőm becézget de már mindig cicámnak hív nincs vele bajom de nem a legjobb de aranyos tőle h becéz én babámnak hívom...hát te tudod milyen ha édes akkor édesem...stb...istenkém fáj h ezt is megkell kérdezni itt :D
2012. okt. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nyilvános helyen maximum életemnek. Ha ketten voltunk akkor mókuska volt...persze ennek külön története van nem csak úgy kipattanat a fejemből h ezentúl így fogom hívni, csak úgy egy pasimat sem kezdeném el mókuskázni :DD

22/L

2012. okt. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
47%

attól függ milyen jellegű kapcsolat, így nehéz megmondani.

bizonyos esetben pl hívhatod "szolgám"-nak is :D

2012. okt. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%

1 hét után közli h találj ki vmit :D MENEKÜLJ! XDXD

úristen.. legyél te is annyira kreatív mint ő cicám / kicsim / szívem kb a legalapabb alap [és abból is a ciki fajta]


"kékeres méteres zord ura" :D

2012. okt. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én pasim is pont így szokott hívni. Ugyanezen a három becenéven. A falra mászok tőle egyébként. A cicámtól egyenesen hányok...Na mindegy, ő ilyen. A kicsim mondjuk még tetszik is, de sokkal jobb, ha valami egyedi becenevet kap az ember, nem? :) Sokkal személyesebb.

Egy hét után ez nem hiszem, hogy lehetséges.

2012. okt. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Golan Trevize ***** válasza:
100%
hyvjad úgy, hogy "Tíííborr"
2012. okt. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

4-esnek igaza van.

Mókusgyilkos :-))))


Na ne már, hogy nem akar a neveden nevezni a barátod, biztos ezt szokta meg, nyuszómuszó, fél, hogy összekeveri?????

Amúgy meg baromi égő társaságban becézgetni egymást, na, de tessék: bogaram, macikám, szivecském, édesem, stb.

2012. okt. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
hivhatod rohadeknek is, azt olvastam van aki beindul az ilyesmire
2012. okt. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a barátomat Mackónak hívom.

De ennek története van! Nem csak úgy a hasamra ütöttem. Szerettem néztem a Playboy villa lányait, amiben az egyik lány Hugh Hefnert mindig Mackónak hívta. És az "ó"-t mindig nyávogósan, kislányosan nyújtotta a végén, "Mackóóó" :) És nekem nagyon megtetszett. A barátom épp belépett az ajtón mikor néztem a sorozatot, felé fordultam és csak annyit mondtam neki: "Mackóóó megjöttél?!" És azóta ő is Mackó, mint Hugh. (Amúgy vékony, sportos fiú)


Ő pedig engem Makinak hív. Mert olyan vagyok mint egy rosszcsont, csíntalan maki kölyök. :)


Szerintem ne így adj neki becenevet, hogy kitalálsz valamit. Ezt majd az élet adja... majd jön magától, egy helyzet hozza! Egy hét után meg amúgy sem lehet ilyen nevet adni. Mikor mi elkezdtünk Makizni meg Mackózni, akkor már több mint 1 éve jártunk.


23/N

2012. okt. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!