Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívjam el úgy, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjam el úgy, hogy ne higyje randinak az egészet?

Figyelt kérdés
Egy lány barátomat el akarom hívni moziba,de NEM RANDI.Tényleg.Nem akarok tőle semmi olyat,egyszerűen csak egy gesztus,más barátaimat is elszoktam hívni.Hogy hívjam el úgy,hogy ne higyje randinak,de ne is bántsam meg?
2012. szept. 26. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Meg mondod neki, hogy csak barátilag hívod el. Nem kell bonyolítani.
2012. szept. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 sztbali ***** válasza:
Kérdezd meg lenne- e kedve megnézni az adott filmet. Utána mondd, hogy nem randi, csak szeretnéd vele megnézni.
2012. szept. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért inkább ne tudjon róla senki, mert akkor elindul a pletyka.
2012. szept. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Off leszek és köcsög, de az "higgye" és nem "higyje".
2012. szept. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hat ugy mondod neki, "Baratilag szeretnelek elhivni moziba, eljosz?"

Mondjuk egy no erzi az ilyesmit, engem is elhivott egy fiu uszni, de ereztem, hogy csak baratilag meg azert mert ahogy eszrevettem szerette bamulni a testem.:))

2012. szept. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bárcsak el hívna engem is egy lány. :-)
2012. szept. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ha jóban vagytok akkor nem gáz egyáltalán.:D Vagyis elhívod, meg mondod hogy nehogy félreértse. De barátaimmal én is simán elmennék anélkül, hogy sokat gondoljak bele.:D
2012. szept. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!