Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívjam? Fontos!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjam? Fontos!

Figyelt kérdés
A barátommal 1hete jöttünk össze. és eddig mindig a kereszt nevén szólítottuk egymást. Most viszont elkezdett cicámnak,kicsimnek,szívemnek szólítani.Azt mondta én is találjak ki valamit Neki. Na de mit??????? Lányok a pasitokat hogy szoktátok hívni? És fiuk mit szerettek hallani?Hogy hívhatnám? Tippek? 17/L

2012. okt. 2. 10:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mi egy hónap után is a keresztnevén szólítjuk a másikat,főleg társaságban.Egymás között is inkább én becézgetek,akkor is maximum azt mondom,Szerelmem.Azt is ritkán.Én nem érzem amúgy olyan nagy szükségét ennek a becézgetős dolognak.
2012. okt. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Így: Gyere ide!
2012. okt. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Golan Trevize ***** válasza:
100%
Hívd a vezetéknevén, és magázzad.
2012. okt. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Volt olyan pasim, aki cicànak hívott, és ő azt szerette, ha cicafiúnak hívom. A cowboy-t szoktàk szeretni./làsd Ponyvaregény callgirl- cowboy párbeszéd/ volt pasim, akit husikànak hívtam, de ha nyilvánosan is ezt mondtam volna neki, sztem rögtön dobott volna, szóval csak óvatosan.:)
2012. okt. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!