Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20 on éves nők, erre hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 on éves nők, erre hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy persze nem nyájasan, hanem magabiztosan, de barátságosan odamegyek hozzád egy Könyvtárban.

Te épp a Vonnegut könyvek előtt állsz, - aki a kedvencem, tehát lenne közös téma a továbbiakban-

amikor én odamegyek, és ezt mondom:

"Szia! 1 percre a segítségedet kérném valamiben."

Te mondod: "Jó"

Én:"Nem láttál véletlen errefelé Vonnegut könyveket?"

Te: "De:)épp itt vannak előtted te f@szkalap:)"

Én: Óh...akkor most lebuktam?

vagy talán jobb, ha nem kérdezem, hanem mondom:

" Óh...akkor lebuktam:)

Jó lehet nem túl eredeti, de ha az első benyomás pozitív, és jól folytatom a beszélgetést, lenne esélyem?

Tudom, majd jön a válasz, hogy próbáld ki, de hát ezért van a gyakori kérdések.hu:)


2012. okt. 11. 22:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez annyira de annyira... sz.ar! Ha nem vagy őszinte, befulladna a beszélgetés. Ha meg őszinte vagy, akkor visszájára sülhet el a dolog. áh, így nem lehet. Odamész hozzá, és megmondod, hogy itt tanulsz/olvasol, és épp szünetet tartasz, és nem szokásod ugyan, de megtetszett a lány, és meg szeretnéd kérdezni, hogy lenne-e kedve meginni veled a büfében egy kávét (bár te a cappuccinot jobban szereted - ezt tedd hozzá). 28F
2012. okt. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#11-esnek igaza van !
2012. okt. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

nekem pont ez nem tűnik őszintének.

Én legalább viccesen és nyíltan viselkednék, nem értem miért lenne az baj, ha nem köntörfalazok, hanem őszintén de vicces keretben tálalom a szándékomat.

Lehet nyomulós, de ha tetszem a lánynak, értékelni fogja, hogy nem sunyulgatva próbálom behálózni.

Meg persze nem mindjárt randira akarom hívni, hanem előbb csak elkezdek vele beszélgetni pl Vonnegutról.

Azért bárkit nem hívok mindjárt randira, de miért ne tegyem egyértelművé a szándékomat?!

Inkább azon gondolkozzon, hogy " Ez is mámeg mit akar tőlem?Játsza a barátkozóst, aztán majd amikor már unom az arcát, elhív randira?"

2012. okt. 12. 11:53
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy jóképű és viszonylag vékony alkat, szerintem felejtsd el, sőt még ki is nevethet...és persze te meg égsz mint a rőzsebokor.
2015. nov. 21. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!