Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 18-20 éves lányok, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-20 éves lányok, hogyan reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Elég gyakran találom magam olyan helyzetben, hogy valaki megtetszik és nem feltétlen csak testi vonzalomról van szó, hanem valamiféle érzelmeim is fűződnek hozzá, de tudom, hogy nem ő az igazi és nem tudnám elképzelni magam mellette hosszútávon.

Tegyük fel, hogy egy szolíd környezetben szólítom le, ott kezdünk el ismerkedni (tér,park, kávézó...), de sosem használtam ki senkit és nem is tervezem, szóval tisztázom vele, hogy nem szeretnék semmi komolyat.

Ilyenkor mit gondoltok, belemennétek-e egy laza kapcsolatba, ha valamennyire még szimpatikus is lenne a srác ?

Én attól tartok, hogy egy ilyen helyen azt várná, hogy komoly kapcsolatot szeretnék és amikor kiderül, hogy nem egészen, akkor én vagyok a szemét akinek csak a szex kell, ami nem teljesen igaz, mert nem csak a szex kell, viszont áltatni se őt se magamat nem szeretném olyan dolgokkal amiről sejtem, hogy nem fog működni...


2011. máj. 6. 12:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tehát kellene a szex, meg a törődés is, de elkötelezni nem vagy hajlandó magadat. Ez balszerencse.
2011. máj. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Most én is hasonlóan vagyok. Hiányzik a testi-lelki törődés de nem tudnám elképzelni, hogy egy életre szóljon. Pedig mindig is egy életre szerettem volna kapcsolatot, csak nem hinném el, hogy nekem is lehet ilyen szerencsém...


Olyan lányoknál kezdj akik szintén nem akarnak komolyat vagy most jöttek ki egy kapcsolatból, jó ha előre megmondod de ne az első 10 percben...


19/l

2011. máj. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Amúgy miért nem működne egy komoly kapcsolat? Nem vagy monogám típus?
2011. máj. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

de igen, mást sem szeretnék jobban mint egy jól működő komoly kapcsolatot, de azt a nőt meg is kell találni :)


Szeretnék adni, de nincs kinek. Fontos lenne, hogy legyen kinek és olyannak aki ezt képes (nem tudom mi lenne a legjobb szó) értékelni.

2011. máj. 6. 13:20
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor legyél türelmes. Biztosan el fog jönni a nagy szerelem is.
2011. máj. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mióta vagy egyedül és hány éves vagy?
2011. máj. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

13:20

Én is ebben reménykedem. A türelmem sajnos megfogyatkozott csöppet.

13:27

Egy éve, 19 . Nem reménytelen, de szeretnék már boldog lenni :)

2011. máj. 6. 13:41
 8/11 anonim ***** válasza:
Keresgélj az idősebb nők között.
2011. máj. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha jóképű vagy, akkor belemennek a lányok, ha nem, akkor nem.
2011. máj. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Előre honnan tudod, hogy nem lesz belőle komoly kapcsolat? Lehet, hogy 1 hónap alatt beleszeretsz, a kapcsolatok sokszor más típusú emberekkel működnek jól, mint ahogy mi azt elképzeljük.
2011. máj. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!