Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 18-20 éves lányok, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-20 éves lányok, hogyan reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Elég gyakran találom magam olyan helyzetben, hogy valaki megtetszik és nem feltétlen csak testi vonzalomról van szó, hanem valamiféle érzelmeim is fűződnek hozzá, de tudom, hogy nem ő az igazi és nem tudnám elképzelni magam mellette hosszútávon.

Tegyük fel, hogy egy szolíd környezetben szólítom le, ott kezdünk el ismerkedni (tér,park, kávézó...), de sosem használtam ki senkit és nem is tervezem, szóval tisztázom vele, hogy nem szeretnék semmi komolyat.

Ilyenkor mit gondoltok, belemennétek-e egy laza kapcsolatba, ha valamennyire még szimpatikus is lenne a srác ?

Én attól tartok, hogy egy ilyen helyen azt várná, hogy komoly kapcsolatot szeretnék és amikor kiderül, hogy nem egészen, akkor én vagyok a szemét akinek csak a szex kell, ami nem teljesen igaz, mert nem csak a szex kell, viszont áltatni se őt se magamat nem szeretném olyan dolgokkal amiről sejtem, hogy nem fog működni...


2011. máj. 6. 12:02
1 2
 11/11 anonim válasza:

Szerintem ez így korrekt. Lehet, hogy elsőre nem tetszene, de belátnám, hogy korrekt. Mert ha az egyik fél nem mondja el őszintén a másiknak, hogy mit érez és mit szeretne valójában, akkor az sumákol, és az már félig hazugság. de ha előre le van tisztázva, hogy nem egy véresen komoly, halálos szerelemről van szó, akkor a lány is tudja, hogy mihez tartsa magát. Persze azért szerintem - és ez egy szubjektív vélemény - mi lányok elég féltékeny, vagy önző típusok vagyunk, tehát nem nagyon szeretjük az olyan kapcsolatokat, amik nem teljesek, mert tudod, egy idő után semmi sem elég - az ember mindig többet akar, többre vágyik alapon.

Én személy szerint egy ilyen ajánlatra azt mondanám, hogy először csak legyünk haverok, barátok, aztán ha kialakul valami kémia, akkor kialakul, ha nem, nem. Bár nem tudom. Lehet hogy most csak ilyen megértő hangulatban vagyok...

2011. máj. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!