Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az oka, hogy igy megvaltozt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy igy megvaltoztak a lanyom az utobbi evekben es ilyen magasra tettek a mercet a pasikkal szemben?

Figyelt kérdés
Regen, 20-30 éve, az egyszeru ketkezi munkas, a sima bolti elado, a festo stb pasi.is siman elkelt es.lett egy szep felesege. Most viszont minden masodik csaj egyetemre, foiskolara megy, meg a pasik kozul jo ha minden 4. megy felsooktatasba, es a lanyok csak hasonlo szintu, szinvonalu pasival hajlandoak hosszabb tavra tervezni. Minden csajnak a bankar, a manager, az.orvos, a mernok, meg az egyetemi tanar johet csak szobe mint ferfi. Max akkor johet szoba nem magasan kepzett ferfi, ha valami multiceg gazdag alkalmazottja, vagy valami vallalatvezeto. Mi valtozott meg a lanyokban, hogy ebnyire masok lettek?
2012. szept. 30. 14:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem volt bunkó, teljesen érthető volt a reakciód szóval ezt a részét elfelejthetjük a dolognak.


Igen érdekes, én nem vettem ezt észre az egyetemen, amit te nagy vonalakban leírtál. Én meg pont azt vettem észre hogy a lányok már annak örülnek, ha egy normális kinézetű ápolt fiú közeledik feléjük, és emellett csak hatalmas plusz ha egy normális szakon tanulsz és vannak céljaid, tehát határozott vagy és céltudatos. Persze hülyeség a végleteket szajkózni, de pl. a te példád analógiájára, előbb választanak egy értelmes, talpraesett céltudatos mérnököt, mint mondjuk egy olyan bölcsészt vagy bármilyen más hallgatót aki csak csinálja az egyetemet, de semmi elképzelése nincs hogy utána hogyan tovább, konkrétan még azt sem tudja megmagyarázni hogy mit tanul és mire jó (nagyon sok ilyen ismerősöm van..)


Persze, szerintem nem a szakma a lényeg. Ha egy lány ez alapján választ, vagy az alapján hogy mennyit keresel, annyit is ér. Inkább a lényeg a magabiztosság, határozottság, céltudatosság, kreativitás, intelligencia. Valljuk be a mérnökök 80 %-a azért rendelkezik ezzel :D reméljük nemsokára jobb tapasztalataid lesznek...

2012. okt. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!