Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért találkozgat más pasikkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért találkozgat más pasikkal ha elvileg én kellek neki?

Figyelt kérdés

Nem értem! Már sokszor találkoztunk és órákig képesek vagyunk beszélgetni és tényleg egyre közelebb kerülünk egymáshoz de mikor azzal jön hogy ő valamelyik nap találkozik egy másik pasival akkor féltékeny vagyok. Valószínű elkezdtem valamit érezni iránta és ez rossz hogy közbe ő másokkal találkozgat. Olyanokkal akik neki bejönnek. Tehát én most nem a barátokra gondolok mert az egyáltalán nem zavarna(sok fiú barátja van, de nem ribanc). Csak ez így rohadtul zavar mert mi van ha olyannal randizik(bár szerinte ez nem randi..-.-) akinek ő is bejön? Akkor én lapátra vagyok téve? Én se találkozgatok olyan csajjal akinek bejövök de lehet ez lesz mert ez így nagyon tré.


21/F



2012. szept. 29. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
valszeg nem tudja, hogy mennyire biztos az, hogy ő kell e neked. ezért.
2012. szept. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megteheti, hogy a kérők közül válasszon. Miért ne tenné?


Nincs senkije, több pasival találkozik, valamennyire megismeri mindet, majd dönt, hogy ki kell neki.

2012. szept. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha már sokszor találkoztál vele és tényleg órákig beszélgettetek ennek ellenére mégsem történt semmi testi kontaktus akkor bizony több mint valószínű, hogy te férfiként nem kellesz neki, max. barátként, bár én nem igazán hiszek a vegyes nemű barátságokban.

Fordíts az energiádat más nőre és hanyagold ezt, időpocsékolás.

2012. szept. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!