Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert van az, hogy a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy a pasik mindig felreertenek?

Figyelt kérdés

Nagyon sok fiu van a kornyezetemben, akiket kedvelek, es szeretek veluk lenni. De csak mint barat. Termeszetesen mivel baratnak gondolom oket, ezert hivom oket bulizni, vagy chatelek veluk, mert altalaban erdekesebbek mint a lanyok stb.

Mint normalis emberek szoktak a baratokkal.Probalom fenntartani a kapcsolatot.

De valahogy mindig felremennek a dolgok, es azt hiszik, hogy tobbet akarok, es el kezdenek visszahuzodni. Pedig en csak jobban szeretek paiskkal egyutt logni, mint lanyokkal, es valahogy mindig is akartam egy fiutestvert.

De ezt sosincs eselyem elmagyarazni.

Mit tegyek, hogyan viselkedjek, hogy ne ertsenek felre? Lehet, hogy a meleg fiukkal kellene baratkoznom?


2012. szept. 30. 01:44
 1/7 anonim ***** válasza:

nem.

kezdj el sportolni,így jobb alakod lesz,szebb leszel,és akkor nem fognak húzodozni egy jó csajtól,abban biztos lehetsz.

a szende barátságot a két nem között meg felejtsd el.

naiv ábránd.

2012. szept. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pasi és csaj között nincs barátság..sztem.


gondolom bejössz nekik azt amiatt akarnak többet

2012. szept. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nemide
2012. szept. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
de mégis,bocsi megkeveredtem
2012. szept. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ok, bar nem igazan ertem, hogy miert ne lehetne baratsag fiu es lany kozott? Ezeket a fiukat en nem talalom ferfiasan vonzonak, csak jo fejek, akikkel jo dumalni ( Ezen nem azt ertem, hogy nem eleg jokepuek, csak nem vonzanak, mint pasik)
2012. szept. 30. 01:56
 6/7 anonim ***** válasza:
az oké,hogy nem vonzódsz hozzájuk,de az lcsb dumánál megalázóbbat nem nagyon mondhatsz egy férfiembernek.
2012. szept. 30. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
úristen friendzone xD
2012. szept. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!