Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, az mennyire fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az mennyire fontos számotokra, kritérium-e, hogy a pasinak van-e, és ha van akkor milyen az autója?

Figyelt kérdés

Mondjuk nekem van autóm, bár sem nem BMW sem Audi( mert ugye azt szeretik a mai csajok, és nem is Mercedes!

Csak pont ilyen: [link]



2012. szept. 28. 16:54
1 2
 11/17 MadameViciouse ***** válasza:

Egy osztálytársamnak BMW-je van, elég jó kis kocsi.

A pasi szerintem súrolja a csúnya kategóriát.

Egy esetbe épp egy helyre mentünk és mondta elvisz.

Én azt hittem addig a napig, hogy csak kamu az ilyen duma, hogy jó kocsival könnyebb csajozni stb.

De láss csodát!Lámpáknál ha megállt a srác a kis ribik folyton bámultak be az ablakon meg mosolyogtak , majdhogynem kiesett a szemük.

Akkor döbbentem rá,hogy nagyon rosszul tettem, hogy magamból kiindulva ítélkeztem.

Tőlem Ferrarija is lehet a férfinak, ha nincs semmi ami megfog benne.

A páromnak még jogosítványa sincs.

2012. szept. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Vegyél te Rolls-ot, ha van rá pénzed! Amúgy meg utálom az angol trágy@rakásokat! :)
2012. szept. 28. 17:48
 13/17 A kérdező kommentje:

Ez ismét egy jó példa: én 27leszek, csak hogy tisztázzuk a koromat! Minap össze futottam egy régi exemmel! Ő három évvel fiatalabb tőlem! Amúgy pont az autóm mellett álltam!

Tudni kell, hogy ő most együtt van, egy pénze s 40-es pasival, akinek szintén BMW-je van! (Milyen meglepő)! :D

Erre volt exem is gúnyosan megjegyzi: na mi van? még mindig ezzel járkálsz?(egyéb grimaszok, és mimikák kíséretében)! Szóval ja... :D

2012. szept. 28. 17:53
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem abszolút nem számít, mert ki nem állhatom a kocsikat.
2012. szept. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Valszeg olyan csajokra hajtasz, akik az audira pályáznak, nem a pasira. Én barátomnak nincs kocsija, és soha nem érdekelt... De egy ismerősöm sincs, akinek ilyen elvárásai lennének...

21L

2012. szept. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Eszem ágában sincsen olyan csajokra hajtani, csak valamiért mindig így jön össze a dolog! Nem vagyok rossz képű pali(legalább is azt mondják), ezért kb a velem egy kaliberű csajoknál próbálkozom(nem pláza macskáknál, félre értés azért ne essék), de úgy látszik már a "normális" csajoknál is fel ütötte a fejét a "Palimnak jó kocsija legyen hóbort" :D
2012. szept. 28. 21:41
 17/17 anonim válasza:
ÁÁááááááááá ez fatális baromság!!!Rakd le egy időre a kocsidat,járj tömegközlekedési eszközzel,vagy bicajjal.Akkor tuti nem az olyan lányok fogják a kegyeidet keresni.Véleményem szerint fontos a kocsi,de és kihangsúlyozom,csak akkor,ha az embernek gyereke van!!!!mert soha nem lehet tudni mi történik az éjszaka közepén,vagy hétvégén.Az én férjemnek volt kocsija mikor össze jöttünk,és van most is.De rendszeresen bicajozunk.Mivel falun lakunk,a kocsi nem sűrűn van elő véve,pedig van 3 is :/
2012. okt. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!