Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire fontos a Facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos a Facebook manapsag?

Figyelt kérdés

egesz jo kepeim vannak, de nm vagyok net manias, hetente csak 1-2X lepek fel.nincs sok kommentem , like-om, ez mennyire vissza taszito sztetek csajok.

nm vagyok alompasi, az atlagnal kicsivel jobb, nm kuldok kepet, de nem hantazok.altalaba pozitiv visszajelzeseket kapok, szemeznek velem a csajok, habar a sok like hiany lehet annak is a jele h meg se vagyok olyan jo, habar a mostaniak 80%igy is lanyoktol van.

ez zavaro, a lanyoknal, szebb lanyok?

azert irom a szebb lanyok mert szamit a belso de kinek nm a kulso?a belso megtart de a kulso fog meg?

bocs h hosszu lett

19F


2012. aug. 20. 16:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Facebook nem az élet... az életedet meg nem a facebookon kell élned, tehát nem gáz.
2012. aug. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nekem van 1-2 képem,nincsenek kommenteim lájkjaim.igazából nem is tudom miért nem töröltem magam.talán ott könnyebb megtalálni egy embert.
2012. aug. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem bántásképp, de a helyesírás sokkal fontosabb, mint a facebook.
2012. aug. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem gáz miért lenne az? én úgy vagyok vele hogy kamu like nem kell úgy hogy inkább legyen kevesebb like-om ami szívből jön mint sok kamu....és szerintem ha egy lánynak tetszel nem azt nézi hogy hány like-od van fb- elvégre az csak egy közösségi oldal és nem attól függ az életünk hogy hány like-ot kapunk fb-n
2012. aug. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

kosz a valaszokat, a helyesirasomon meg dolgozok.

azoknak mi a velemenye akiknek sok a like-uk, kommentjuk, sztuk se szamit annyira?

2012. aug. 20. 16:40
 6/11 anonim ***** válasza:
nekik fontosak ezek a dolgok.
2012. aug. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem használom semmire a facebookot csak üzenetküldésre.

szóval nemannyira fontos szerintem hogy a lájkokról alakíts véleményt magadról.

bejegyzések írására meg a blogom használom oszt kész :D

2012. aug. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én túlélem Face nélkül,pedig az osztályban mindenkinek van,csak nekem nincs,ezért mindig mongyák,hogy csináljak,de szerintem ne a facebookkkk-on éld az életed,hanem a való életben ;)
2012. aug. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2012. aug. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szia. Semmi baj azzal,ha kevés a like. Én imádom a face-t mondhatom függö vagyok, de az én függöségem is inkabb arra epul,h kapcsolatot tartsak azokkal, akikkel mindennap nm talalkozhatok .
2012. aug. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!