Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan fontos ez a nyomorult Facebook?

Figyelt kérdés

pl.


"bejelöljem?"

"jaj nincs fent fácsén most mi legyen?"

"lájkolta egy lány képét, meg fog csalni?"

"bejelöljem, hogy kapcsolatban vagyunk?"

"tegyek fel közös képet?"

"megbökött, ez mit jelent?"

stb.


Miért nem lehet lesz*rni, és élvezni a valós életet?


2011. ápr. 14. 21:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Azért amiért a valóvilágot is nézi a sok tirpák. HÜLYÉK!
2011. ápr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs élet.
2011. ápr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Most ez a trendi, ettől függ mindenki. Majd elmúlik ez is, hidd el. Lehet, hogy jó pár, de a fészbúk is el fog tűnni.
2011. ápr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez is egyfajta hülye divat és a sok idióta azt hiszi, hogyha mindenki csinálja, akkor neki sem szabad kimaradnia, mert akkor nem lesz menő és kiközösítik.

Így könnyebb elhülyíteni az embereket. Az ilyen hülye közösségi oldalak arra jók, hogy az ember a távoli ismerőseivel tartsa a kapcsolatot, de az már egyenesen felháborító, hogy át akarják venni nem csak a hagyományos kommunikáció, de már lassan a mindennapi élet feladatait. F.szbúkon írogatnak egymásnak, azon keresztül küldenek virágot stb.

2011. ápr. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
még ahoz is tápos az emberiség hogy ne a mozgólépcsőt hazsnálja, akkor mit vársz? virtuálisan él mindenki lassan. aki nincs fent facebookon az hivatalosan nem is létezik. aki nincs bejelölve azt meg nem ismered. sajnos ennek a korát éljük most...
2011. ápr. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"aki nincs fent facebookon az hivatalosan nem is létezik. aki nincs bejelölve azt meg nem ismered."


Hahahaha ez tényleg így van. Letöröltem magam, rá pár hétre megkerestek h igaz-e h meghaltam mert azt beszélik... :D

2011. ápr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs facebook-om de nem is akarok eddig is jól megvoltam nélüle.

Akik bizonyos határon belül tudják használni azok használják..Aki viszont túlzásokba esik.Annak egészségére.:D Sajnos az utóbbiban többen vannak.

Most eza divat, remélem majd lecsendesül.;) Azt bírom mikor kérdezik tőlem, "van facebook-od?" Nincsen. "Miért nem csinálsz egyet, csinálj már egyet..." -.-(Minek csináljak?)

Ez a mai világ.:D

2011. ápr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%
na én mondam :D
2011. ápr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs és nincs is rá szükségem. A gyökér ismerőseim egyfolytában küldözgetik az e-maileket, hogy miért nincs, miért nem csinálok már?

Amikor elmagyarázom nekik, hogy felesleges, mert nem a gép előtt akarom élni az életemet, akkor még ők néznek hülyének.

2011. ápr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

kihagytad, hogy

"nem jelölt be, most akkor haragszik rám?"

de a kedvencem a bonyolult kapcsolat. ha szarban vagytok, állj fel a géptől, menj oda hozzá és beszéld meg vele. meg amúgy is. miért kell mindenkit tudatni arról, hogy épp összevesztetek? 3 nap múlva meg átállítani házasra a kapcsolati címkét? sajnos vannak kirakatemberek.

2011. ápr. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!