Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan fontos ez a nyomorult Facebook?

Figyelt kérdés

pl.


"bejelöljem?"

"jaj nincs fent fácsén most mi legyen?"

"lájkolta egy lány képét, meg fog csalni?"

"bejelöljem, hogy kapcsolatban vagyunk?"

"tegyek fel közös képet?"

"megbökött, ez mit jelent?"

stb.


Miért nem lehet lesz*rni, és élvezni a valós életet?


2011. ápr. 14. 21:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

na igen!! kiborító, hogy mi folyik ott..

minden hülyeséget bemesélnek az embereknek, ráveszik őket erre-arra talán még tudtuk nélkül.

a másik akkor ez a virtuális élet iránti óriási rajongás: most: bejelöltem fészen, így ismertem meg.

pár éve: oh jajj de aranyos volt, leejtettem a könyveim és segített felvenni majd véletlenül megfogta a kezem..

v: eljött értem, és hozott virágot, olyan jó illata van, a szobámban még sok napig éreztem..


na nincs különbség?

2011. ápr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Ilyen a világ. Már nem beszélhetünk a személyes találkozás varázsáról. Ha tetszeni akarok valakinek, nem megyek el új göncöt venni, nem csináltatok új frizurát, hanem frissítem a profilomat. Ez a helyzet, és kész."

Nem kellesz eléggé című film


Amúgy én kikapcsoltam, mert kezdtem rászokni, és kezdtem megkattanni tőle, pedig nem vagyok tini. De totál meghülyített és fogalmam sincs miért volt rám ilyen hatással. Jó lenne tudni, és tanulni belőle.

2011. ápr. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos intelligenciával ez is normálisan használható. Pl. megszervezni egy túrát, kerti partit, vagy összeverbuválni a csapatot a szombati kajakozáshoz.
2011. ápr. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!