Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mostanaban mindenki beprobalko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanaban mindenki beprobalkozik, mit tegyek? 20l

Figyelt kérdés

Nem akarok nagykepu lenni, de en vagyok az osztalyban a legjobb csaj.. 2 fiu egyertelmu jeleket adott, illetve van meg legalabb 3 akin csak latom..meg ki tudja meg hany.. az osztalybol en vagyok az egyetlen normalis, es szingli..illetve van meg 1lany, de o nagyon duci,tehat nem egy ideal.. igazabol a tobbi lany, ha szingli lenne, akkor se kene szerintem a fiuknak. egyik pl.az surun cserelgeti a fiukat, akkor van még 2,akik elég csunyak.a maradék 5 meg nagyon visszahúzódó..


A helyzet az, hogy ma is az egyik srac amikor ment haza csak ugy rakerdezett, h milyen csokit szeretek, en meg csak neztem, meg kerdeztem miert o meg csak, melyiket szeretem..mondtam, h mindegyiket, meg hogy nekem mind1. elegge meglepodtem, ezert reagaltam igy..mit csinaljak, ha tenyleg hoz? nekem nem tetszik o, tehat nem szeretnem, ha felre ertene..ezert nem fogadnam el.vagy nagyobb bunkosag mostmar, nem elfogadni? azt hittem ezzel a sraccal mar helyre raktuk a dolgokat, tavaly..legalabbis probaltam jeleket adni, pl mutatott egy lanyt facebookon, en meg mondtam, h mennyire osszeillenetek, meg ilyenek..ebbol levaghatna, hogy nekem nem tetszik..

Lehet hogy mindenki felre ert, mert kedvesen nezek, kedves vagyok, joszivu meg mosolygos.. a mai vilagban mar teljesen felre ertik a joindulatot is?



2012. szept. 18. 14:12
1 2 3
 21/24 Diavolino44 ***** válasza:

francba, h csak most tudok visszanézni. Pont azt akartam írni mint a 20-as válaszoló.

20 évesen főleg ha jól néz ki egy lány, már rég túl van pár szerelmen és csalódáson. Illetve van annyi esze, hogy nem skatulyázza be az osztálytársnőit. Meg nem ilyen dedós kérdésekkel fárasztja a népet, hogy vett csokit v sem... Ami példának okáért teljesen oldalhelyes 13-14 éves korban s akkor nem hülyeznek le..

2012. szept. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

20.as: Akkor sajnàlom a tudatlanságodat.Képzeld nem csak 1-12ig hivjuk osztalynak, hanem sok lehetoseg van meg.

21.es: nem tudom, hol olvastad azt, hogy en hany szerelmen meg csalodason voltam tul!? vagy te osztalyon belul erted? en nem vagyok olyan, hogy akiknek tetszem vegig megyek rajtuk..

2012. szept. 19. 13:33
 23/24 A kérdező kommentje:

Koszonom annak, aki normalisan valszolt!! Szerintem legalabb olyan fontos kerdes volt ez, mint a "nem kellenek senkinek,orokke egyedul mardok..?" cimuek..ha nem fontosabb..hisz itt nem csak az en eletemrol van szo,hanen masokerol is. igenis van ilyen problema is,bar gondolon akik negativan valszoltak,oket nem erinti..


Amugy ettetek mar etcsokis snikerset? nagyon finom;)

2012. szept. 20. 21:23
 24/24 anonim ***** válasza:
ja.. egyszer a csajom hasáról... de az ízére nem emlékszem... hozzá teszem nem szeretem az étcsokit, de ezt nem akartam elmondani neki akkor :D
2012. szept. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!