Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jól veszem észre, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól veszem észre, hogy a teltebb lányok sokkal kelendőbbek mostanában? Mi ez a hirtelen váltás?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 13:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok már ezt! Mindenkinek más kell,más jön be.Ez csak egy újabb hülyeség a gyk-n!
2012. júl. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Nagyobb rá az esély, hogy tud főzni!!!
2012. júl. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%

"Nagyobb rá az esély, hogy tud főzni!!!"


Mi ez a hülyeség? Pont a gyorskajától, mekis hambitól és pizzától lesz a lány "telt", vagyis kövér. Aki csinos, az valószínűleg többet ad arra, hogy mivel tömi be az etetőjét (egészségesebb kaják, gyümölcsök, zöldségek).

2012. júl. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem, nem jól veszed észre.
2012. júl. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

3. Ne írjál baromságot. Nem tudhatod mitől lesz valaki telt.

Örülnék neki, ha visszajönne mondjuk az 50-es évek nőideálja, unalmasak már ezek a kiálló csontú modellek mindenütt. Azt propagálják, hogy ez az egészséges. Rémes.

2012. júl. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Kedves hármas!

Szerintem a mai csont ideál amit elém rakna, attól elköltöznék! Szertetem én a salátát, de főtt kaját is!

A világon három dolog ér valamit, a gyors kocsik, zsíros kaják, és a ribanc nők! ;)

Neked is igazad lehet, de egy telt csaj még mindig esélyesebb, hogy tudja hol a konyha, no meg a meggi is, egy vékony csak a norbi oldalakat tudja! :)))

No, és a teltebb nők inkább a termékenység jelei is...

2012. júl. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
#3..Nem vagyok kövér de egy kicsit teltebb.. és NAGYON jól főzök.!!...ezt beszoptad..
2012. júl. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ezt most úgy írjátok, mintha csak az egészségesen étkező főzni nem tudó csonti lenne, meg a főzni jól tudó husis lány. Hát, én tudok főzni, egészségesen és egészségtelenül is, mégis teljesen átlagos/vékony alkatom van.

Egyébként a kérdésre válaszolva: én is úgy vettem észre, a teltebb lányok többségének van barátja. Gondolom, ízlések és pofonok, ezek a lányok talán kevésbé válogatósak. Bár az igaz, hogy a legtöbbnek nem is akármilyen pasija van :D

2012. júl. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én ezt nem vettem eddig észre.

És kedves 3. kissé teltebb vagyok, és iszonyatosan jól tudok főzni!!!! (jó, és persze sütni is...) úgyhogy ezt benézted...20/N

2012. júl. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
én mindig csak úgy hallottam hogy "szép kövér" olyat még sosem hogy "szép SOVÁNY" xD najó csak vicc:)
2012. júl. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!