Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mostanaban mindenki beprobalko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanaban mindenki beprobalkozik, mit tegyek? 20l

Figyelt kérdés

Nem akarok nagykepu lenni, de en vagyok az osztalyban a legjobb csaj.. 2 fiu egyertelmu jeleket adott, illetve van meg legalabb 3 akin csak latom..meg ki tudja meg hany.. az osztalybol en vagyok az egyetlen normalis, es szingli..illetve van meg 1lany, de o nagyon duci,tehat nem egy ideal.. igazabol a tobbi lany, ha szingli lenne, akkor se kene szerintem a fiuknak. egyik pl.az surun cserelgeti a fiukat, akkor van még 2,akik elég csunyak.a maradék 5 meg nagyon visszahúzódó..


A helyzet az, hogy ma is az egyik srac amikor ment haza csak ugy rakerdezett, h milyen csokit szeretek, en meg csak neztem, meg kerdeztem miert o meg csak, melyiket szeretem..mondtam, h mindegyiket, meg hogy nekem mind1. elegge meglepodtem, ezert reagaltam igy..mit csinaljak, ha tenyleg hoz? nekem nem tetszik o, tehat nem szeretnem, ha felre ertene..ezert nem fogadnam el.vagy nagyobb bunkosag mostmar, nem elfogadni? azt hittem ezzel a sraccal mar helyre raktuk a dolgokat, tavaly..legalabbis probaltam jeleket adni, pl mutatott egy lanyt facebookon, en meg mondtam, h mennyire osszeillenetek, meg ilyenek..ebbol levaghatna, hogy nekem nem tetszik..

Lehet hogy mindenki felre ert, mert kedvesen nezek, kedves vagyok, joszivu meg mosolygos.. a mai vilagban mar teljesen felre ertik a joindulatot is?



2012. szept. 18. 14:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Hát ja... Az a baj hogy az ilyen típusú lányoknál mint te, nem nagyon lehet levágni h tetszik e neked vagy nem. Viszont ha adtál jeleket is akkor fel kéne fognia, bár lehet hogy egy fától nem látja az erdőt...
2012. szept. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

hmm....

Ere nem tudok mit írni ....

2012. szept. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
hmm.. na és milyen csokit szeretsz?
2012. szept. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Tehát a csokit elfogadjam ? tablas hozna gondolom, mert olyan markakat kerdezgetett, h szeretem-e, ami tablasban van. arra gondoltam, mondom, h nem fogadhatom el, aztan ugyis eroltetne, meg mondaná, hogy ha mar meg vette.. majd korbekinalom, aztan gyorsan elfogy..:D
2012. szept. 18. 14:21
 5/24 Diavolino44 ***** válasza:

Szerintem kamuzol!!

20L ?? 20??????????

13 max.

Valassz egyet mit kell ezen annyit gondolkodni a csokit meg kuld el nekem.

2012. szept. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Mégis, szerinted mi hogy a p*csába különböztessük meg,hogy ez flörtölős,vagy barátkozós mosoly?!
2012. szept. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

nem értem mi a kérdésed!

panaszkodni szeretnél, hogy miért akar téged mindenki, hű de rossz neked? nem értem mi a gond ezzel, legalább tudsz válogatni.

lehet, hogy külsőre te vagy a legjobb csaj de belsőre...elég gáz, hogy így ilyeneket gondolsz az osztálytársaidról arra gondolok, hogy: túl duci = úgyse kell senkinek, csúnya = szintén nem kell senkinek, a többi lány meg ha szingli lenne akkor sem kellene a fiúknak...hát ez gáz

ha fiú lennék biztos nem kellenél

2012. szept. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

5.valaszolo: kb te lehetsz annyi, ha szerinted ez igy mukodik, hogy csak ugy valasztok valakit, erzelmek nelkul..

6. valaszolo: igen ez a baj...akkor mar ne nezzek senkire se vagy mi? mar csak csunyan,morcosan nezhetek ezentul en?

2012. szept. 18. 14:27
 9/24 A kérdező kommentje:
a duci lanynal nagyon sok fiu szajabol hallottam, nem en talaltam ki, hanem csak leirtam ami van. erdekes, aki szerintem csunya, azoknal a fiuk sem probalkoznak, illetve a szajukbol is hallottam sokszor,egymastol fuggetlenul. tenyeket irtam le, nem azt amit en gondolom a fejemben.
2012. szept. 18. 14:33
 10/24 anonim ***** válasza:
Ne légy morcos,de azzal aki tetszik legyél kedvesebb mint a többivel..
2012. szept. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!