Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet a legintelligense...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a legintelligensebben, legnagyobb méltósággal viselni, az elutasítást?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 17:11
1 2 3 4
 21/31 ASOT ***** válasza:

na mindegy, amúgy meg mindig a helyzet adja.


Előre ugysem lehet megtervezni hogy na most ezt fogom mondani vagy tenni, mert lehet ez mindenkinél más és más... hogy éppen akkor annál az embernél mi jön ki az ember száján...

2012. szept. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 ASOT ***** válasza:

a másik meg:

egy apró példának szántam azt csupán, ergo valami vicceset mondhat ami jó lehet,

és mégsem az h jólvan "kínáok minden további jót, meg szia, meg remélem boldog leszel meg ilyenek"----> ezt senki sem gondolja komolyan egy idegennél

De rögtön az egérből elefánt van csinálva...

2012. szept. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

"és mégsem az h jólvan "kínáok minden további jót, meg szia, meg remélem boldog leszel meg ilyenek"----> ezt senki sem gondolja komolyan egy idegennél "


Az én esetemben,a fiú már régóta ismert,akit elutasítottam,ő komolyan is gondolta,mert látszott rajta. Honnan veszed,hogy idegennek kell lennie?

2012. szept. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

"az lehet, de akkor sem ugy távozik, hogy kussban mint akinek ez volt az egyetlen lehetősége az életben. belül lehet h megmarad az h nemet mondtak.

Az meg az embert olyankor nem érdekli, hogy hülye e vagy sem, vagy az adott nő aki elutasította annak nézi e, hanem egyszerűen szólt valamit, amitől nem egy elkeseredett vagy elutasított embernek tűnik,


mint mikor szegény 5 éves kislánytól elveszik a fagyiját... és összedől a világ."


Persze, ebben igazad van. Senki sem szeret hasonlókat átélni. És nyilván az sem megoldás, ha kussban marad valaki, mint egy kis mimóza... Nehéz ügy, aminél szerintem az a legjobb ha előre felkészül az ember lelkileg (már amennyire lehetséges), mert az mindig benne van a pakliban, hogy egy próbálkozás sajnos nem úgy sikerül, ahogy szeretnénk.

2012. szept. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 ASOT ***** válasza:

első 18:18-as!


igen az más eset a tiéd. ott valóban lehetséges . nem a te esetedre értettem, ha félreértetted akkor bocs. Azt olvastam h nálad , hogy volt igen.


Második 18:18-as. A végére csak megértjük egymást :)


Nem is bunkó stílusba értettem azt h viccként elsuhintja h "még egy csók sem te hüle pics@?" hanem "szívem akkor esetleg egy csókot?? (mosolyogva) "


De nehéz erre felkészülni igen, mert más ha még vagy 20 an vannak 1 m-re tőle, vagy attól függ mindez hol történik. a helyzet adja azt hogy köbö mit is tehet.


csak egy lenne a lényeg, hogy bárhogy is teszi ne tűnjön nyámynilának! :)

2012. szept. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

"Második 18:18-as. A végére csak megértjük egymást :)


Nem is bunkó stílusba értettem azt h viccként elsuhintja h "még egy csók sem te hüle pics@?" hanem "szívem akkor esetleg egy csókot?? (mosolyogva) "


De nehéz erre felkészülni igen, mert más ha még vagy 20 an vannak 1 m-re tőle, vagy attól függ mindez hol történik. a helyzet adja azt hogy köbö mit is tehet.


csak egy lenne a lényeg, hogy bárhogy is teszi ne tűnjön nyámynilának! :)"


Igen, így a végére csak szót értünk egymással.:)

Persze, a körülményektől sok minden függ. Lehet tényleg van olyan helyzet, amikor egy laza poén feloldhatja a feszültséget... Nem könnyű, mert nem csak arról van szó, hogy ne "tűnjön" nyámnyilának, hanem valójában se legyen az, férfiként viselkedjen.

De azért jó, hogy ezt most a kérdezőnek magának kell megoldania, nem pedig nekünk.:)

2012. szept. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 ASOT ***** válasza:
attól függ h az első lesz e neki avagy sem, mármint ha elutasítanák....
2012. szept. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

"ASOT válasza:


attól függ h az első lesz e neki avagy sem, mármint ha elutasítanák...."


Az elutasítás mindig rossz... Persze idővel lehet edződni, "könnyebben" venni.

2012. szept. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 ASOT ***** válasza:
igen, ezért nem tuti , hogy az elsőt ugy tudja majd kezelni, ahogy azt itt leírjuk. Nem mindenki képes felvenni ilyenkor egy amolyan Dr. House stílust :)
2012. szept. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

"ASOT válasza:


igen, ezért nem tuti , hogy az elsőt ugy tudja majd kezelni, ahogy azt itt leírjuk. Nem mindenki képes felvenni ilyenkor egy amolyan Dr. House stílust :)"


Még csak az kellene...dr. Houseból elég egy is. :)

2012. szept. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!