Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet a legintelligense...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a legintelligensebben, legnagyobb méltósággal viselni, az elutasítást?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 17:11
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Annyit mondasz, "rendben"

és hazamész dühöngeni:)

2012. szept. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Mondjuk például úgy, hogy nem hisztizel.
2012. szept. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 ASOT ***** válasza:
16%

kicsit el kell viccelni a végét, köbö úgy, hogy "akkor még csókot vagy puszit sem kaphatok?? nem.... holnap sem?? hát ez borzasztó" valami hasonló na...hogy ne az látszódjon h húúú el vagy kenődve emiatt.

ÉS mosolyogj és köszönj el h na szia angyalom...

2012. szept. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
66%
Én eddig egy fiúnál láttam ilyet,akinek tetszettem. Látszott,hogy nagyon oda van értem,(de én kapcsolatban voltam)és csak finoman rákérdeztem,hogy mit akar tőlem?/egyértelmű volt,hogy mit/ És ő szépen bevallotta,h tetszem neki,és kedvel mint embert,de tiszteletben tartja,hogy nekem barátom van,és azt kívánja,hogy legyek boldog vele,vagy akivel szeretnék. Még azt is megjegyezte ,h ne aggódjak miatta,mert ő majd kitalál valamit,hogy neki is jó legyen,nem sajnáltatta magát. Ez nagyon jól esett,meg az,hogy nem is kellett elutasítani,hanem magától jött rá,hogy nem vagyok rá vevő,és le is mondott rólam. Elég sok sráccal volt már dolgom,de ő volt az egyetlen,aki méltósággal viselte,h nem jöhet velem össze. Azóta is tisztelettel nézek föl rá.
2012. szept. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Utolsó! Jó,lehet,most tisztelettel nézel rá,nagy ügy,és akkor mi van? Mit kezd ezzel?

Attól még nem fog veled összejönni,akármennyire szeretne.

2012. szept. 16. 17:26
 6/31 anonim ***** válasza:

"kicsit el kell viccelni a végét, köbö úgy, hogy "akkor még csókot vagy puszit sem kaphatok?? nem.... holnap sem?? hát ez borzasztó" valami hasonló na...hogy ne az látszódjon h húúú el vagy kenődve emiatt.

ÉS mosolyogj és köszönj el h na szia angyalom..."


Na, így biztosan ne csináld! Ez szánalmas... Nőként, ha egy ilyen pasit utasítottam volna vissza, az első gondolaton az lenne "hál'Istennek, hogy megszabadultam tőle!".

2012. szept. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 ASOT ***** válasza:

utolsó!! itt nem a nőről van szó!


hanem a srácról akit elutasítanak!


neki esik rosszul nem neked fáj! neki kell ugy távoznia h ne ugy nézzen ki mint egy szerencsétlen hülyegyerek! itt most nem a nőkről van szó, meg nam arról h ő mit gondol!

Hamár elutasított kit érdekel??

2012. szept. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

"Utolsó! Jó,lehet,most tisztelettel nézel rá,nagy ügy,és akkor mi van? Mit kezd ezzel?

Attól még nem fog veled összejönni,akármennyire szeretne."


Nem ezt kérdezted... Az elutasítást tudomásul kell venni. Bizony nem fog veled összejönni, de attól te még férfiként szálltál ki a dologból. Ez bizony tényleg tiszteletet érdemel.

2012. szept. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Én annyit szoktam mondani, kb. 'rendben van, értelek', + egy kényszeredett félmosoly , és további minden jót kívánok.
2012. szept. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Tényleg ezt az adj még egy utolsó csókot vagy ilyesmit elejtsd el, az nem tetszik egy lánynak sem, mert ha el küld akkor semmiféleképpen nem akar még egy csókot max sajnálatból.. méltóságteljesen viselni kell a dolgot, megmondod hogy oké,ha nagyon rossz akkor se sírj vagy látszódjon rajtad,csak majd ha hazaértél..én el gondolkoznék rajta hogy vajon miért nem borul ki?
2012. szept. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!