Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet a legintelligense...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a legintelligensebben, legnagyobb méltósággal viselni, az elutasítást?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 17:11
1 2 3 4
 11/31 ASOT ***** válasza:

17:32-es ! te sem érted ahogy látod!


és?? kussolva menjen el mint a fába szorult féreg???

Nem rólad van szó nem a nőről!

kit érdekel már olyankor amikor elutasított h mit gondol!


jobb így lelépni mint egy árva mukk nélkül!


amit írtam azt meg nem kell megtennie hanem mondja mint hülyeséget.


neki esik rosszul nem neked basszus!

2012. szept. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

"utolsó!! itt nem a nőről van szó!


hanem a srácról akit elutasítanak!


neki esik rosszul nem neked fáj! neki kell ugy távoznia h ne ugy nézzen ki mint egy szerencsétlen hülyegyerek! itt most nem a nőkről van szó, meg nam arról h ő mit gondol!

Hamár elutasított kit érdekel??"


Tényleg? Tudod azzal, hogy valaki elkezd arcoskodni, meg flegmázni egy visszautasítás során az csak visszafelé sül el. Ilyenkor lesz igazi hülyegyerek valaki. Persze mindegy is, hogy a nő mit gondol, ha te egy ilyen után férfiként érzed majd magad.

2012. szept. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
69%

Kezeld természetesen! Ettől nem dől össze a világ, és nem is ő az utolsó nő a földön. Nem kell elviccelni mert az kínos, főleg ha zavarba vagy, mondani sem kell semmit, főleg nem csókot kérni - önként minek dugnád a fejedet a hurokba?!. Inkább örülj hogy nem vert át, nem vezetett meg, és nem rabolja az idődet feleslegesen.


Köszönj el, azt kész! Idő meg idővel megoldja a többit!

2012. szept. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Egyébként pedig ez a szituáció igenis egy nőnek is rosszul eshet. Nem könnyű valakit úgy visszautasítani, hogy ne bántsd meg, de közben egyértelmű is legyél.
2012. szept. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Ma 17:17 vagyok!

Kedves kérdező! Képzeld el,hogy még vannak olyan férfiak,akiknek fontos az,hogy tiszteljék,megbecsüljék őket. Nekem itt van a párom,és én őt megbecsülöm,nagyon szerencsém van vele. Ha ő nem lenne,akkor biztos,hogy nem utasítottam volna el,ezt a másik srácot,már ahogy lemondott rólam,bennem rögtön tiszteletet ébresztett,és amíg valaki iránt nincs meg a tisztelet,addig szeretni sem tudom.

2012. szept. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 ASOT ***** válasza:

te még mindig nem érted mit mondok esküszöm!


Látszik semmi ilyesmit nem éltél még meg mint amit a kérdező is. Te máshogy látod mert nő vagy!


Valóban nem neked sz@r de neki igen ő ezt máshogy éli meg.


az a lényeg h akit elutasítanak az ne érezze magát sz@rul utána és nem az h az a csaj mit gondol róla aki őt elutasította. kit érdekel ha hülyének gondol.


De az ő lelkének könnyebb. Nem te éled meg az elutasítást hanem ő.


De ezt nehéz felfogni ahogy látom.


az meg semmivel sem jobb ha azt mondja h jajj kivánom minden jót és szépet. na azzal aztán meg van oldva. azzal ugyanúgy el van kenődve.


persze mindig elfelejtem h ez a gyakorikérdések itt a legtöbb nő egy szent!

2012. szept. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

leszavazhattok, de én Asot-bá mellett szavazok.


Más nekünk megélni. és semmivel sem jobb ha kussolva távozunk egy sziával vagy ha beszólunk valami humorosat :)

2012. szept. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

ASOT-nak most is igaza van!


a 79%-os nő pedig szerintem egy Szűz Mária :)

2012. szept. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

te még mindig nem érted mit mondok esküszöm!


Látszik semmi ilyesmit nem éltél még meg mint amit a kérdező is. Te máshogy látod mert nő vagy!


"Valóban nem neked sz@r de neki igen ő ezt máshogy éli meg.


az a lényeg h akit elutasítanak az ne érezze magát sz@rul utána és nem az h az a csaj mit gondol róla aki őt elutasította. kit érdekel ha hülyének gondol.


De az ő lelkének könnyebb. Nem te éled meg az elutasítást hanem ő.


De ezt nehéz felfogni ahogy látom.


az meg semmivel sem jobb ha azt mondja h jajj kivánom minden jót és szépet. na azzal aztán meg van oldva. azzal ugyanúgy el van kenődve.


persze mindig elfelejtem h ez a gyakorikérdések itt a legtöbb nő egy szent!"


Képzeld engem is utasítottak már vissza. Majd belepusztultam, de ha más nem legalább az önbecsülésem megmaradt. Ha valaki elkezd szánalmasan poénkodni elutasításkor attól még ugyanúgy sz*r érzés lesz neki, de mellette még hülyét is csinál magából. És nem az a lényeg, hogy más mit gondol, hanem hogy te mit gondolsz utána saját magadról.

2012. szept. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 ASOT ***** válasza:

az lehet, de akkor sem ugy távozik, hogy kussban mint akinek ez volt az egyetlen lehetősége az életben. belül lehet h megmarad az h nemet mondtak.

Az meg az embert olyankor nem érdekli, hogy hülye e vagy sem, vagy az adott nő aki elutasította annak nézi e, hanem egyszerűen szólt valamit, amitől nem egy elkeseredett vagy elutasított embernek tűnik,


mint mikor szegény 5 éves kislánytól elveszik a fagyiját... és összedől a világ.

2012. szept. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!