Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy koptassam le a ronda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy koptassam le a ronda pasit aki belémzúgott sulikiránduláson?

Figyelt kérdés

msneznik meg telefonálgat, meg levelet írt myvipen ááááá Zaklat :S

Am szemüveges, ragyás, és még szőrös is bleehhh

15/L


2009. júl. 30. 18:28
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
90%

Újra elolvasva a kérdésed, " Am szemüveges, ragyás, és még szőrös is bleehhh " - szóval te utálsz mindenkit, aki szemüveges, és van rajta férfias szőrzet, Akkor most te kit is szeretsz?

A csupasz csigákat?


A szemüveg igenis érettebbé teszi az ember arcát, meg öltöztet. Ráadásul a mai világban eldobhatod a szemüveged, vehetsz másikat.


A férfias szőrzet a férfi része, én is szintén a lábamon, karomon, a hasamon, köldökömön, de még az arcomon és államon is olyan vagyok, és annak ellenére hogy csak alig vagyok 170 cm, férfiasabbnak látszom, mint majd azok a csigák, akikkel majd te fogsz kavarni.


A ragyák meg elmúlnak mindenkinél, de önmagában egy bőrgyógyász is 2-3 hét alatt eltünteti az egészet az ember arcáról, ha azok a betegség jelei.

2009. aug. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes ezen a rongyon felhúzni magatokat. :) Szerintem szánalmas egy szülemény az illető. És még nagyon gyerek. Majd jól kiég, meghurcolják, AIDS-es lesz és temetésén majd ott állnak azok, akik őt "szépnek" tartották és röhögnek. Elnézést kérek a kommentezőktől, hogy morbid dolgot írok, de az ilyenre nem lehet mit.) Meglátod majd szépségem, hogy a külsőddel nem sokáig fogsz érvényesülni. :D Az a srác meg boldog lesz és élni fog, míg te a sikátorokban fogsz sikoltozni és megalázva fetrengeni. További sok sikert a karrieredhez. ;)
2009. aug. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
100%
Az előző vagyok. Mellesleg az ilyen "embernek" az sem ér semmit, ha elmagyarázzátok, hogy lelke van mindenkinek és érzelme. Tudom, hogy csak jót akarnátok, de nekem is van a közvetlen környezetembe ilyen ember sajnos. Akkor tért észhez, mikor szembeköpték. Az is szép csaj volt. Meg is van a híre és mindenki csak röhög rajta a háta mögött. :D Megnézném én azt amúgy, hogyha valamilyen balesete lenne, vagy nagy szükségbe kényszerűlne, akkor biztos hogy nem azokhoz fog fordulni, akik külsőleg szépek. Hanem az ilyen általában azokhoz sunyiskodik be, akiktől remél valamit. Szánalmas és nevetséges. :D
2009. aug. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
30%
Megint én,már írtam egyszer,nah szal ne bántsd szegény gyereket,mert nem érdemli meg,mond meg neki,hogy sajnálod hozd össze a barátnőddel.Viszont kommentezük ne bántsátok már a szép külsőjü nőket,én csak az ilyeneket szeretem,mert szép attól nem kell lenézni,mert sokan azér adnátok nekik,higyjétek el.
2009. aug. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, az ilyen ember lenézni való, egy bottal nem nyúlnék hozzá. Az első szülészeti vízzel borítani kellett volna a lefolyóba! Majd ha rajtad röhögne, meg fujjogna más lenne a véleményed!
2009. aug. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
Az utolsó előttinek: Nem azért nézzük le, mert szép. :) Elvileg. Hanem a tettéért. Természetes, hogy egy szép külsejű ember jobban vonzza a másikat. De egy életen át tartó boldogsághot nem a külső fog meghatározni, mert ha szerelmes vagy és csak a másikért élsz, akkor elfelejted a külsejét és csak a léte érdekel egy idő után. És akármit fog hordani, akárhogy festi/nem festi majd magát, számodra szép lesz. De amúgy ezt a kérdezőnek is nyugodt szívvel kommentáltam.
2009. aug. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim válasza:

egyszerűen szégyeld magad;)

Gusztustalanul viselkedsz! Mit képzelsz magadról?

2010. nov. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
mindent :D
2010. nov. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!