Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy koptassam le a ronda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy koptassam le a ronda pasit aki belémzúgott sulikiránduláson?

Figyelt kérdés

msneznik meg telefonálgat, meg levelet írt myvipen ááááá Zaklat :S

Am szemüveges, ragyás, és még szőrös is bleehhh

15/L


2009. júl. 30. 18:28
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
90%

ReapeR mit csinálnak Veled? Nemrég még 80% körül voltál. :D


"Am szemüveges, ragyás, és még szőrös is bleehhh"

ááááá

Te pedig 170cm, 65kg, formás mellű/fenekű, feszes bőrű széparcú lány vagy ugye?


Sárky

2009. júl. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
71%
ez megy, a lepontozás, ha sérti a kis ribancok önérzetét a véleményed.
2009. júl. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
72%

Na de most komolyan miez már??xD

Mond meg neki, hogy nem érdekelsz azt cső :D

ennyi

Most /pillanat tudsz jobbat???

Szerintem megértené...

2009. júl. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
87%

Megérdemelnéd, hogy rajtad lógjon életed végéig! Ha voltál idióta ennyire, de legalább remélem tanultál belőle!

Te sem lehetsz bombanő 15 éves létedre, úgyhogy vegyetek vissza, éretlen libák.


Mondd meg neki, hogy ne keressen többet, mit kell itt szenvedni meg a nyáladat verni?! Megtetted, most koptasd le szegény gyereket. Sajnálhatja, hogy az életébe kerültél.


Nyugodtan pontozz le, az mutatja, hogy mennyire vagy érett! :D Semennyire! De nem érdekelnek a pontok, úgyhogy tessék.

2009. júl. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
100%

ez csúnya dolog volt, hogy szórakoztál vele.... gondolj bele, ha neked tetszene egy jóképű fiú, és utólag tudnád meg, hogy csak szórakozott, nem is akar tőled semmit. Nem esne jól, ugye?

Mondd meg neki szépen, hogy már más fiút szeretsz, és ne haragudjon ezért. Ennyit azért megérdemel, ha ilyen szépen átvágtátok.

2009. aug. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
53%
fasz
2009. aug. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg neki kertelés nélkül, határozottan, hogy nem akarsz tőle semmit.

Amúgy nem tudlak sajnálni ne haragudj, 14 éves koromban bűn ronda voltam, a lány osztálytársaim állandóan csak bántottak, csúfoltak, megaláztak (gonoszak a gyerekek). Ha lett volna egy srác aki fogadásból kavart volna velem, és utána közli velem, hogy fogadás volt, nem akar tőlem semmit, szerintem teljesen összetörök, így is volt több öngyilkossági kísérletem. Attól, hogy ő MOST amikor a test változóban van csúnya, pattanásos, szemüveges stb, ő is csak ember, aki érez, gondold csak el eddig nem volt önbizalma ezek után nem is lesz.

Most 23 éves vagyok, és csak mostanában merek megnyílni az emberek felé.

2009. aug. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 A kérdező kommentje:

szted engem érdekel egy csúnya pasi érzelemvilága? nyugodtan nyírja ki magát, ha már nem született jópasinak mi haszna van? :D

csak nekem hagyna békét, nagyon idegesítő :S

azóta meg csak elfajult a dolog, mert már haverja (aki mellesleg jó pasi:P) is kiosztott engem pff

barátnőm meg mint kiderült bele van esve ebbe a ronda gyerekbe, és továbbra se viszonzottan

ha szépen kérném a csúnya pasitól, sztetek rá tudnám venni hogy barátnőmmel randizzon?

2009. aug. 9. 12:27
 19/48 anonim ***** válasza:
100%
Undorító, amit művelsz. A barátja pedig nagyon helyesen tette, hogy kiosztott téged, ez a minimum. Megérdemelnéd, hogy valaki ugyanezt csinálja veled, és utána a szemedbe mondja, hogy csúnya vagy, úgyhogy nincs semmi hasznod.
2009. aug. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:
nem vagyok csúnya és ezt minden pasi tudja :)
2009. aug. 9. 12:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!