Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy koptassam le a ronda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy koptassam le a ronda pasit aki belémzúgott sulikiránduláson?

Figyelt kérdés

msneznik meg telefonálgat, meg levelet írt myvipen ááááá Zaklat :S

Am szemüveges, ragyás, és még szőrös is bleehhh

15/L


2009. júl. 30. 18:28
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
100%
Szívemből kívánom Neked, hogy megtaláld a nagy Őt, és az első randin ess pofára, hogy az illető nem is az akinek adta magát.
2009. aug. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
91%
Hát ha minden pasi tudja, akkor az elég gáz lehet. Az ilyennek ribi a neve, szívem.
2009. aug. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
91%
Edd meg amit főztél..... Általában minden rossztett visszaüt, ugyhogy Te nagyon szép lányka, ugyanezt fogod visszakapni majd valakitől. Egyébként pedig azért, mert szórakoztál ezzel a fiúval, minimum, hogy fájdalomdíjként hagyod magadat megdugni neki, meg még rajta kívül két-három szőrös yetinek.
2009. aug. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
91%
Elég hamar lettél ribi. Megnéznélek majd úgy tíz év múlva mi lett belőled.
2009. aug. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
83%

13:09-es, a végletekig egyetértek veled! És még most is röhögök :)))

Szóval kicsilány, nyugodtan éld tovább így az életedet, majd visszaüt, csak idő kérdése. Szépeket :)

2009. aug. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
87%

"szted engem érdekel egy csúnya pasi érzelemvilága? nyugodtan nyírja ki magát, ha már nem született jópasinak mi haszna van? :D"


Ez mindent elmond róla. Szerintem te egy rajoskodó kis cigány k urva vagy :D :P

Vagy azért vannak komplexusaid mert apád megb aszott amikor 7 voltál....?

Na mind1 végülis, de elég ratyi egy lelkivilágod van, ha én találkoznék veled rádhajtanék, lesz opatnálak, szépen felvenném az összege cizett fejedet kamerára (persze a kameát nem látnád:P) és már másnap fent lennél az összes elképzelhető honlapon, plusz minden ismerősödnek is repülne egy példány.....csak mert megérdemled:P

De tényleg, egy ilyen kijelentés után mit vársz? Ember vagy te egyáltalán? Mert szerintem csak azért tartottak meg a szüleid, mert szépen pislogott a sz ar...

2009. aug. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim válasza:
100%
én már most nagyon sajnállak Téged!Mit érdekel téged egy szuper bombázót egy ronda pasi lelki világa!Csak te abba nem tudsz belegondolni, hogy lehet erről nem ő tehet!!Lehet szép vagy csinos vagy, de majd pár év múlva mikor elkezdesz pattanásosodni majd Rád is azt fogják mondani milyen ronda egy lány!HEHAmugy meg a szépséged nem sokat ér, mivel nincs hozzá belsőd!Te csak egy tintapatron leszel a férfiaknak, amit lehet tőlteni!Szép jövő áll előtted!Gratulálok!
2009. aug. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
100%
Csinos bombázó mi?Lehet!Ezt a pasik is mondják.De akkor most gondold végig, hányan futottak már keresztül rajtad az életed folyamán???Hány pasival kezdtél már ki!Ez lenne szerinted az élet?ha már ilyen fiatalon ilyen kis ri....c vagy mi lesz veled ha felnött leszel!De mondjuk meg is fogod érdemelni, ha az én lányom lennél ülnél az asztal mellett és tanulnál!Megtanulnád hogy az élet nem mások lelki világának megtiprásáról szól!Az az ember akit te undorítónak nevezel, lehetnél te is!Nem gondolsz bele, hogy a sors veri őt így is eléggé?Neked hogy esne ha igy bánnának veled? érzelmetlen egy ember vagy te!!!!Sajnálom a szüleidet, hogy ilyen lányuk van!
2009. aug. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
100%
De kérdező, most komolyan, az is érdekelne miből gondolod hogy szép vagy? Azért mert a suli után a sarkon mindig megb.sz 3 rajcigány? XD
2009. aug. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
14%

Igen,ezt nem kellene,bántani szegény srácot.Én is régen egy eléggé gáz pali voltam értsd 55kiló,ragyás,nem tudtam jól öltözködni,kokain fehér bőr.Most már 90kiló izom,szolizok,edzek,a legmárkásabb ruhákat hordom,úgyhogy én kimásztam a gödörből.Úgyhogy nehogy a fagyi majd visszanyaljon és később majd megbánd,ne bántsd szegény srácot.Én nem foglak leribancozni,mert kedves válaszadók aki szép az ne legyen már egyből ribi,amúgy meg megnéznélek titeket pasikat,hogy ha előtted vetkőzne le egy ilyen lány és a szemedbe nézne már attól elsülne a patron ezt bármibe lefogadom.


Amúgy én szívesen megismernélek,gondolod privi :)

2009. aug. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!