Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szüleim miért nem hagyják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim miért nem hagyják, hogy barátom legyen? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval az van ,hogy 14 vagyok és , amikor elmondtam a szüleimnek ,hogy van egy pasi aki tetszik ,vagy a barátom ..Akkor kiabáltak ,hogy mit akarok 14 évesen bla-bla-bla..igen tudom ,hogy nem tudom mi az a szerelem ..de az ilyenek ugymond gyerek,tiniszerelem ..a barátnőimnél ez nem gond ..tudom tudom tanulás meg minden de ugyis..nm feküdnék le egy pasival sem főleg nm 14 évesen ,nem csinálnék hülyeséget :|..így ,ha van barátom az is titok ..de akkor miért kérdezi anyukám egy héten 100x hogy ki tetszik meg ilyenek ..és így nem merem elmondani :(..Mit tegyek?
2012. szept. 10. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
velem is ugyanez van, csak annyi, h én már 17 vagyok:S
2012. szept. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:( a tesóm is annyi és neki sem hagyják
2012. szept. 10. 13:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezek a konzervatív szülők, akik tiltanak.


Nálam annyival rosszabb volt a helyzet, hogy annyira elhanyagolták a nevelésem, hogy 14 éves koromban már nem tudtam velük beszélni, mert nem adtak valódi megoldást a problémáimra. A rossz nevelés miatt a megjelenésem és az önbizalmam is sz#r volt, tehát magányos voltam.


Szerintem tartsd titokban. A szüleid sem voltak ám szentéletűek.

2012. szept. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jaja ..engem jól nevelnek nem hanyagolnak el szerensére csak hát a pasi ügyek :|
2012. szept. 10. 14:41
 5/5 anonim válasza:
Nehéz ügy. Nekem még nem volt barátnöm de szüleim szerencsére nem tiltanának tőle ha lenne is. 16/F
2012. szept. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!