Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Három találkozás után még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három találkozás után még mindig nem érzem azt a bizonyos "szikrát". Esélytelen vagy hagyjak még időt?

Figyelt kérdés

Eddig háromszor találkoztunk egy sráccal, meg is csókolt, de nem érzem azt a mindent elsöprő vágyat vagy nem is tudom hogy fogalmazzam meg. Nagyon jókat beszélgetünk, elvagyunk órákat, de mintha valami hiányozna. Adjak még időt, hátha érzek majd valamit, vagy inkább ne húzzuk egymás agyát?

18/L


2012. júl. 19. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
3 nap alatt nem fog szerelem kialakulni. De haggy neki még időt mert még bármi megtörténhet
2012. júl. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Régebb óta ismerjük egymást egyébként. De ezek voltak már az úgynevezett randik.
2012. júl. 19. 18:27
 3/6 anonim ***** válasza:

akkor ez esélytelen... hagyd annyiban a dolgot

esetleg pár hónap, év múlva más lesz a helyzet, de most ez nem fog összejönni

2012. júl. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
megváltozhat még,de az is lehet hogy nem.ezt senki nem tudja előre.
2012. júl. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem adok még egy sanszot a dolognak, aztán ha még mindig semmi, akkor megbeszélem vele. Köszi a válaszokat :)
2012. júl. 19. 18:42
 6/6 anonim ***** válasza:
ha nem dobog tőle gyorsabban a szíves, nem várod a találkozásokat és nem ő jár a fejedben, amikor nem vagytok együtt, akkor szerintem hagyd, időpazarlás.
2012. júl. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!