Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lány hívott találkozni, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány hívott találkozni, de mondta, hogy a haverom is jöjjön. Most mi van?

Figyelt kérdés
A lánnyal kb.2 hete ismerkedtünk meg,(vitorlás)táborban.Igazából csak az utolsó 3 napon,de akkor rengeteget voltam vele, beszélgettünk,haverom is valamennyit,de én többet.Mondtam is a lánynak,hogy milyen jó vele lenni,ő mosolygott,és mondta,hogy velem is.Ahogy véget ért a tábor,rögtön bejelölt facebookon,rengeteget beszéltünk,majd elhívott találkozni.Majd hozzátette,hogy hívjam a haveromat is..akkor most nem tetszek neki?Mert én úgy éreztem,igen..és ő az a lány,aki iránt tényleg komolyan érzek,mert igazi lelkitárs és nagyon szép is.Szerintetek van esélyem?Vagy csak a haverom kell neki?(mindketten jól nézünk ki.Ő kicsit helyesebb,én magasabb,izmosabb) 15/L,16/F (haverom 15/F) Bocs,ha hosszú lett..segítsetek légyszi:)

2012. júl. 3. 09:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezz rá,hogy ezt hogyan is gondolta.Még azt is hozzá teheted,hogy te kettesben szeretnél vele lenni.
2012. júl. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is mondd neki h jobb lenne szerinted kettesben.. am meg igen, benne van a pakliban h a haverod tetszik neki, de az is lehet h azért hívja mindkettőtöket, mert szerinte úgy jó lesz a hangulat.
2012. júl. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mondtam,hogy kettesben is mehetnénk,azt válaszolta,hogy "azért jöjjön ő is:)"
2012. júl. 3. 09:23
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha hívja a haverodat is, akkor csak barátzónába tett... kérdezz rá. Állj a talpadra, mondd meg neki, Te lehet többet is eltudnál képzelni, és kettesben akarsz vele találkozni! Hajrá töki!
2012. júl. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

két lehetséges ok van

1. barátzóna és nem akarja hogy randinak tünjön

2. mesélt rolatok barátnőjének aki megakar titeket ismerni (kb dupla randi)

2012. júl. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen ez a barátzónás elég valószínű.. :/

Hogy nem akarja hogy randinak tűnjön, és csak simán barátkozni,beszélgetni akar veled/veletek ;)

Ám barátságból is kialakulhatnak nagyon jó kapcsolatok, csak a Barátzónát nem könnyű elhagyni :) és persze utána,ha nem úgy alakul, akkor a barátzónába visszalépni...

Amúgy szerintem mennyetek el most ketten, nézd meg hogy viselkedik veled és a barátoddal... majd mond meg neki hogy te nagyon jól érzed magad ha vele vagy és hogy többet is el tudnál képzelni mint barátság.


Hajrá! :)

2012. júl. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Amúgy érdeklődik felőlem..kérte,hogy írjak magamról olyan dolgokat,amiket még nem tud rólam.Hátha ez jó jel.
2012. júl. 3. 13:05
 8/11 A kérdező kommentje:
Meg nekem írt,hogy találkozni szeretne,nem a haveromnak..
2012. júl. 3. 13:10
 9/11 anonim ***** válasza:

Mond, hogy "oké viszem a haveromat is"


Majd a találkozón közöld, hogy a haverod pár perce lemondta a találkozót... aztán megnézed, hogy reagál a lány milyen lesz a hangulat. Kb. ennyi.

2012. júl. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Utolsó hozzászólónak is jó az ötlete :D

Csak ne legyen kínos :D de legalább kiderül mi a helyzet :)

Jobb ha kiderül, mert ha beleéled magad... fájni fog a csalódás :/


de hajrá remélem összejön :D

2012. júl. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!