Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindenki osztja ezerrel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki osztja ezerrel a Justin Bieber tipusu nyalas pasikat. De miert latom a faceen, hogy az ilyen Justin Bieber klonok kepei alatt százával vannak lányok hozzászòlásai, hogy jajj de szivcsi, lávcsi, lesz dugcsi?

Figyelt kérdés
Mert nem ertem. Minden posztnal, meg minden kerdesnel lemelegezik, de minden masodik tinilany ennek ellenere csuromvizes bugyijùvà vàlik, ha ilyesmi pasit lát.
2012. szept. 9. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. szept. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nah az én bugyim nem nedvesedik be tõlle,inkább aszály ....bocs de nekem messze elkerüli az ízlésemet!
2012. szept. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen fiukra a 10-13 eves korosztaly bukik, de azok sem mind. Az idosebbek fikazzak. Teljesen jogosan :D

20/L

2012. szept. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem lehet hogy ezek az oket lehomározò sracok sracoknak feltekenysege van, hogy ezek a homar sracok kapnak meg minden szep sunat, ok meg egyet sem? Bar az igaz, hogy en sem nagyon tudom elkepzelni, hogy az.ilyen Bieber fele altalanos iskolas tipusu pasik hogyan kepesek megdugni a legszebb tinilanyokat a kis pottom peniszukkel. De valamit csak tudnak.
2012. szept. 9. 09:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Most komolyan! Én érezném magam megalázva, ha ilyen kommentek jönnének a képeimre hogy "láwcsi", "dugcsi", "szupcsi"... és te ezt IRIGYLED????

Hogy ewgy szappantartó színvonalú beszólogatás megy egy internetes (nem valós) közösségben???


Én kérek elnézést.

2012. szept. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát nem hiszem, hogy az igazi férfiak a 10-15 éves lányok társaságát irigyelnék... :'D
2012. szept. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!