Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért mondja mindenki SP -re...

Miért mondja mindenki SP -re hogy homokos? én sem szeretem de nem értem hogy azért miért kell őt lemondani meg Justin Biebert is? értelemes válaszokat kéreeeek

Figyelt kérdés
2012. júl. 14. 16:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
és minek kell mindig ezt a kérdést vkinek feltenni h de miért b*zizzák őket?:( ...hát mert azok b*zdmeg :D Spről messziről látszik, JB meg róla ne is beszéljünk
2012. júl. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
szerintem meg aki b..zi az nem jár lánnyal ENNYI
2012. júl. 14. 19:22
 3/16 anonim ***** válasza:
kérdező... lehet, hogy a média teszi őket buz.ivá, mármint kinézetre. de azt se feledd, hogy akármit írnak az újhságok, valszeg a felük se igaz. pl. az újság simán összehozhatná elton johnt és britney spearst. :D pedig elton john meleg volt.:D vagy ki tudja. lehet, hogy egy hírességnek van egy barátnője, csak ezzel nem foglalkozik a média, hanem kreálnak neki egy híres barátnőt, általában olyat, akivel együtt játszik főszerepet a romantikus filmben.
2012. júl. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
amennyiben fluor lány,,,,,......
2012. júl. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%
hallgasd meg Justin Biebertől a Babe című számát, és mond azt hogy nem b*zi -,-
2012. júl. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
okés megértettem mindenkinek más a véleménye :)
2012. júl. 15. 20:59
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a b.uzi szó manapság nem a szexuális vonzódásra utal, hanem a röhejes kinézetre. És valljuk be, alanyaink elég röhejesen néznek ki (szubjektív vélemény, nem érdekel, ha neked tetszik, örülj neki).
2012. júl. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
De unalmas már ez a téma!!!!!!!! Nem meleg és kész, miért nem lehet beletőrődni és elfogadni???
2012. júl. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Csak az zavarja az emberek,hogy akiket le b*ziznak 10000x helyesebbek,mint ők. (nem SP-re gondoltam) Nincsenek az emberek tisztában azzal,hogy mit jelent az ,hogy homoszexualitás.Hogy lenne Justin Bieber meleg amikor több,mint 1 éve barátnője van?! Elfogadom,hogy nem kedvelik őket, de ki a sz*r kíváncsi ahogyan fikázzák? Örülnének az ilyen élettelen valakik ha olyan sz*rok lehetnének,mint pl. Justin.
2012. júl. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem csak a pénze kell, és már nagyobb lennék mint ő...
2012. júl. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!