Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért mondja mindenki SP -re...

Miért mondja mindenki SP -re hogy homokos? én sem szeretem de nem értem hogy azért miért kell őt lemondani meg Justin Biebert is? értelemes válaszokat kéreeeek

Figyelt kérdés
2012. júl. 14. 16:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Kilencedik: megértem álláspontod. de amúgy honnan veszed, hogy Justint és Selenát nem a média hozta össze?
2012. júl. 24. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Úgy érted,hogy csak azért járnak,hogy figyeljenek rájuk? Vagy úgy,hogy igazából nem is járnak? Mert ha az utóbbi akkor nézz előbb körül.

Ha nem is járnának(ami nem igaz) akkor is ugyanennyi felkérésük lenne.Szóval elég hihetetlen,hogy azért járnak,hogy figyeljenek rájuk,mert akkor csak púp lennének egymásnak.

Szeretik egymást,legyenek boldogok.

#9 voltam.

2012. júl. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

csak azért, hogy figyeljenek rájuk. az egyik egy disney hercegő, akit általában a 12 éves korosztály szeret. a másik egy fiatal énekes, akinek szintúgy az a körüli gyerekek a rajongói.

amúgy... rengeteg sztárocskát hozott össze a média. honnan tudod, hogy TÉNYLEG járnak? nem kell mindent elhinni, ami a tv-ben látsz.

2012. júl. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
már rég szakítottak de b*sszatok rá :)
2012. júl. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Azért, mert nem tetszik nekik amit csinálnak, ÉN se szeretem de nem b*zizok senkit. Csak hát vannak olyanok, akik értelmiszintje azt súgja, hogyha valami nem tetszik az már biztos nem abba a nembe tartozik ahova mondja magát. Furcsa a világ ;)
2013. jan. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az egy dolog,hogy nulla amit csinálnak,de azzal az arcberendezéssel pofavágással,viselkedéssel,hanggal,és öltözködéssel ordít róluk a szexuális beállítottságuk.És még frizurát vágatnak.Még frizurát vágatnak maguknak.NŐI FRIZURÁT!
2013. jan. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!