Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívjam el randira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjam el randira?

Figyelt kérdés

Most ismertem meg egy-két hónapja egy lányt. Nagyon tetszik, bele vagyok esve. Csak nem tudom hogy hívjam el valahova, és hogy mondjam el az érzéseim. Ja és az osztálytársam.

14/F


2012. szept. 8. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell semmit bonyolítani. Először menj oda hozzá, és kérdezd meg, hogy van-e kedve sétálni veled valamikor. Ha igent mond, akkor már félig nyert ügyed van. Majd másodszor is hívd el, és akkor mondd el neki, hogy mit érzel. Légy hozzá kedves, vicces és megértő. Sok sikert!
2012. szept. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hö gyüsz randizni?
2012. szept. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És valami ötlet, hogy miről beszéljek vele? Nem vagyok a szavak embere :(
2012. szept. 8. 15:24
 4/5 anonim ***** válasza:
család,hobbi. ami épp jön :)
2012. szept. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! :)

Mivel suliban nem nagyon tudtam volna beszélni vele mert a barátnői ott vannak mindig, ezért ráírtam face-en és igent mondott!!!!! *.*

2012. szept. 8. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!