Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hivjam el randira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hivjam el randira?

Figyelt kérdés

Egy lanyt szeretnek elhivni randizni bar az igazat megvallva eddig nem sokat beszeltunk interneten...nemtudom szerintetek igy lehet esely hogy eljonjon velem? Illetve milyen szoveggel lehetne megkerdezni tole hogy nincs kedve valahova menni velem?

18/F


2012. aug. 14. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Neeem íígy. Beszélj vele fbn először pics@ságokról, és utána terelődjön a téma rátok, és valahogy kérdezd meg óvatosan, hogy nem lenne-e kedve veled talákozni.
2012. aug. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

első te idióta


Személyesen hívd el szerintem. Lenne kedved randizni? Mondjuk így, nem kell cifrázni.

2012. aug. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A szemelyes talalkozas sajnos nem megoldhato hogy ugy kerdezzem meg... Ezert szeretnem valahogy elhivni! Csak nekem ez a "szija nem jossz el velem randizni" dolog eleg ramenos... Meg a nem jossz el velem moziba stb. Egyebkent majd moziba szeretnem hivni de nemtudom hogy lenne igazan jo...:D
2012. aug. 14. 19:39
 4/8 anonim ***** válasza:

Kezdj el vele beszélgetni valamiről, aztán ha már úgy érzed,hogy egész jól elbeszélgettek (azért ez írásban is érződik, hogy mennyire beszél veled szívesen, sok smiley-t rak-e, stb..) akkor felvetsz valamilyen programot, hogy oda elmehetnétek.

Ha bejössz neki, úgyis megy, ha nem akkor meg úgyis mindegy.

2012. aug. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ertem koszonom a valaszokat!
2012. aug. 14. 20:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja okés. De azért tudasd vele a szándékaid, hogy nem baráti fagyizást, sétálgatást akarsz hanem randi. Szóval inkább legyél rámenős.
2012. aug. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Es ha van pasija en meg egetem magam elotte? :(
2012. aug. 14. 20:43
 8/8 LeftBehind ***** válasza:

Ha van pasija,azt úgyis el fogja mondani.

Amúgy egy jó tanács - sose vigyél csajt 1.randin moziba.Gondolj bele,ha elviszed megnézni egy filmet,akkor mennyi esélyed lesz beszélgetni vele? Legjobb esetben is minimális.Inkább hívd el egy sétára,kávézóba,parkba,ahol nyugodtan tudtok ismerkedni.

2012. aug. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!